Uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefon Vivo Y74s 5G tanıtıldı!

Vivo Y74s 5G

Vivo’nun uygun fiyatlı 5G destekli modeli Vivo Y74s tanıtıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo’nun ülkemize resmi olarak hizmet verdiğini biliyoruz. Özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonları ile karşımıza çıkan marka, bir hayli tercih ediliyor. Giriş ve orta segment telefonlar arasında en çok adından söz edilen markalar arasında yer alan Vivo yeni bir modeli ile karşımıza çıktı. Yakın zamanda tanıtılan Vivo’nun 5G destekli modeli önümüzdeki haftalarda ülkemizde de satışa sunulabilir. Bununla beraber cihazın ülkemizde uygun fiyata satılacağı da söylentiler arasında. İşte Türkiye ihtimalli Vivo Y74s hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefon Vivo Y74s 5G tanıtıldı!

Vivo Y74s 5G

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde dikey konumlandırılmış ikili kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlarda daha fazla kameranın karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Fakat burada söz konusu kameraların sunduğu özellikler de önemli. Bu kameralar, 50 MP ana kamera ve 5 MP makro kamera olarak sıralanmış durumda. Cihazın ön tarafını incelediğimizde ise damla çentikli ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Bu ekranda bulunan kamera ise 8 MP çözünürlüğünde. 6.58 inçlik bir ekrana sahip olan modelin 1080p çözünürlüğünde olduğunu da belirtelim.

Vivo Y74s 5G

Pil tarafında ise 4100 mAh’lik bir batarya kapasitesine sahip olan model 44W’lık hızlı şarj ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Genellikle giriş-orta segment akıllı telefonlarda bu kadar güçlü hızlı şarj desteğine daha önce rastlamamıştık. Bu yüzden Vivo Y74s modelinin 44W’lık bir hızlı şarj teknolojisi ile sunuluyor olması rakiplerine göre büyük bir avantaj.

Vivo Y74s 5G

Söz konusu modelin 360 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu belirtelim. Vivo halihazırda ülkemizde 5G destekli akıllı telefonlarını da satışa sunduğu için, Y74s modelinin de ülkemize getirilmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Bu işlemci AnTuTu rekoru kırdı: Telefonlar alev alacak!

>> 50 MP ön kameralı Vivo V23e sızdırıldı: Türkiye’de çok satar