Uygun fiyatlı Moto E7 Power, GeekBench’te görüldü

Moto E7 Power
Google News Abone Ol

Motorola’nın giriş yeniye modeli Moto E7 Power, GeekBench’te temel özellikleri ile ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Motorola, her bütçeden akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Gerek amiral gemisi modelleri ile, gerek fiyat performans modelleri ile ilgi odağı oluyor. Son zamanlarda giriş seviye modelleri ile çokça tercih ediliyor. Söz konusu giriş seviyesi modellere bir yenisi daha eklenme­k üzere. Moto E7 Power ismi verilen, uygun fiyatı ile kullanıcıları sevindiren yeni cihaz, teknik özellikleri ile karşımızda. İşte GeekBench’te görülen yeni modelin, tahmin edilen fiyatı ve bazı teknik özellikleri.

Motorola, ortaya çıkan Moto E7 Power modelinin yanında iki farklı model daha piyasaya sürecek. Bu modeller, Moto G10 ve Moto G30 isimleri ile karşımıza çıkacak.

Moto E7 Power neler sunaca­k

Ortaya çıkan GeekBench belgelerini incelediğimizde, yeni modelin tek çekirdeklide 152, çok çekirdeklide ise 879 puan aldığı görülüyor. Puan size düşük gelmiş olabili­r. Fakat fiyatına göre gayet makul bir performans göstereceğini söyleyebiliriz. Çünkü yeni model iddialara göre Helio P22 yongasından güç alacak. GeekBench belgelerine göre Android 10 ile kutudan çıkacak olan modelin yakında tanıtılması bekleniyor.

Moto E7 Power

Cihazın bazı özellikleri henüz resmi olarak ortaya çıkmadı. Fakat iddia edilenlere göre yeni model; 6,5 inçlik 720p çözünürlüğünde IPS LCD panel ile bizleri karşılayacak. Damla çentikli tasarıma sahip olması beklenen cihaz 5 MP değerinde ön kameraya sahip olacak. Arka tarafında ise ikili kamera kurulumunun tercih edileceği düşünülen modelde, 13 MP ana kamera ve 2 MP değerinde ikinci kara olacak.

Moto E7 Power

Cihazın ne zaman tanıtılacağına dair henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fakat GeekBench’te ortaya çıkması, bizi çok bekletmeyeceği anlamına gelir. 5.000 mAh bataryaya sahip olacak model, 64 GB dahili depolamaya sahip olacak. Daha fazla depolama seçeneklerinin olduğu versiyon ile alakalı bir sızıntı bulunmuyor. Fakat her halükarda mikroSD kart desteği ile hafıza konusunda sıkıntı yaşatmayacak.

Cihazın, ortalama 150 Euro bandında satışa sunul­ması bekleniyo­r. Cihaz hakkında yeni haberler geldikçe satış fiyatı netleşecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Motorola Edge S, sızdırılan reklam afişi ile görüldü!

>> Motorola Capri kod adlı modelin ismi belli oldu!


CEVAP VER