Uygun Fiyatlı Vivo Y22 Türkiye Yolcusu: İşte İlk Ayrıntılar!

Vivo Y22

Uygun fiyata satışa sunulması beklenen Vivo Y22 modeli Geekbench listelerinde görüldü. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen giriş-orta segment yeni model Vivo Y22 Geekbench listelerinde görüldü. Ortaya çıkan ilk ayrıntıları incelediğimizde, söz konusu modelin, uygun fiyata satışa sunulacak bir akıllı telefon olduğunu tahmin ediyoruz. Giriş segment telefonlara yeni rakip olarak satışa sunulması beklenen modelin, Türkiye’ye de geleceğine dair iddialar mevcut. İşte Vivo’nun yeni telefonu Vivo Y22 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı Vivo Y22 Türkiye Yolcusu: İşte İlk Ayrıntılar!

Geekbench listeleirnde ortaya çıkan modelin, tek çekirdeklide 339, çok çekirdeklide ise 1220 puan aldığını görmekteyiz. İşlemci tarafında MediaTek imzalı Helio G85 yonga setini kullanacak olan model, 4 GB RAM ile söz konusu işlemciyi destekleyeyecek. Ayrıca Vivo Y22 modelinin Android 12 ile kutudan çıktığını da belirtelim.

Vivo Y22

Ülkemizde 4G modellere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. bunun en temel sebebi ise henüz 5G desteğinin Türkiye’de desteklenmiyor olnması. Bu yüzden 4G destekli akıllı telefonların pazardaki payının hala fazla olduğunu söyleyebiliriz. Vivo ise hem 4G hem de 5G modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 4G deseği ile karşımıza çıkacak olan Vivo Y22 4G modeli ise piyasaya göre uygun fiyattan satışa sunulabilir.

Bazı teknik özellikleri ortaya çıkan yeni vivo modeli, 60 Hz tazeleme oranına sahip bir panel ile geliyor. Ayrıca bu panelin, 720 x 1600 piksel çözünürlüğüne ve 6.44 inç boyutuna sahip olduğunu belirtelim. Arka kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmasa da ön tarafında 8 MP selfie kamerası ile gelecğei biliniyor. Pil tarafında 5.000 mAh kapasite ile gelen model, bu pili desteklemek için ise 18W hızlı şarj teknolojisini de barındırıyor. Önümüzdeki günlerde ynei model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır.

İlgili Haberler

>> Fenerbahçe YouTube Hesabı Büyük Bir Saldırı İle Karşı Karşıya