Samsung Galaxy A04 Core Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Galaxy A04 Core

Samsung Galaxy A04 Core GeekBench lsitelerinde görüldü. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Galaxy A04 Core hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte uygu fiyata satışa sunulması beklenen ve ülkemize de gelecğeine dair sızıntılar ortaya çıkan yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A04 Core Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Galaxy A04 Core

GeekBench lsitelerinde ortaya çıkan Galaxy A04 Core modelin, GeekBench listelerinde ortaya çıktığını görmekteyiz. Paylaşılan belgelere göre SM-A042F model numarasına sahip olan model, tek çekirdeklide 8002, çok çekirdeklide ise 3556 puan almış durumda. Genellikle giriş segmnet olarak karşımıza çıkan modellere göre tatmin edici bir puan ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Galaxy A04 Core

Söz konusu modelin henüz tasarım detayları hakkında ortaya çıkan bir görsel bulunmamış olsa da, bazı teknik özellikleri ortaya çıkmış durumda. Wi-Fi Alliance veri tabanında sızdırılan model, SM-A045F/DS model numarası ile geliyor. Bununla beraber ortaya çıkan detayları incelediğimizde, sızdırılan siteden de anlaşılacağı üzere, bazı Wi-Fi özelliklerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Söz konusu model, çift bantlı Wi-Fi sistemi ile geliyor. Bununla beraber cihazın One UI 4 tabanlı Android 12 işletim sistemi ile geleceği de ortaya çıkmış durumda.

Paylaşılan tasarım detaylarını incelediğimizde ise, serinin öncekim odlei olan Galaxy A03 Core ile hemen hemen aynı görünüm ile gelediğini görmekteyiz. Serinin önceki modeli 90 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Muhtemelen Galaxy A04 Core modeli de 90-110 dolar arası bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacaktır. Önümüzdeki günlerde Türkiye’ye de gelmesi beklenen modelin tanıtım tarihi belli olacaktır.

İlgili Haberler

>> Mac Kullanıcılarının En Çok Karşılaştığı 3 Siber Tehdit