Vivo Y52s, yenilenen özellikleri ile tekrar piyasaya sürülecek

Vivo Y52s
Google News Abone Ol

Vivo Y52s modeli, uygun fiyatıyla bilinen modeller arasındaydı. Yakında yenilenen özellikleriyle tekrar karşımıza çıkacak. İşte tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Vivo markası, son zamanlarda akıllı telefon sektöründe oldukça ilgi gören markalar arasında bulunuyor. Diğer markalara kıyasla daha çok tercih edilme sebebi ise, daha uygun fiyata modeller ile karşımıza çıkıyor olması. Öyle ki, Vivo tarafından üretilen amiral gemisi akıllı telefonlar bile, rakip modellerden daha uygun fiyata satılmakta. Bunun yanı sıra performans bazında bir değerlendirme yaptığımıza ise yüksek performansıyla adından sıkça söz ettirdiğini söylemek mümkün. Vivo, orta seviye bir model olarak bizlere sunduğu Y52s modelini yeniden tasarlıyor. Yenilenen model, temel özellikleriyle ilk versiyonuna bağlı kalacak gibi dursa da, işlemci ve kamera anlamında önemli iyileştirilmelere gidileceği görülüyor. İşte yakında tanıtılması beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Vivo Y52s, yenilenen özellikleri ile tekrar piyasaya sürülecek

Vivo Y52s modeli, yeni sürümü ile gündemde. Yeni cihazın tüm özellikleri sızdırılmamış olsa da, hakkında temel bilgilere erişebildik. Özellikle performans bazında kullanıcıları sevindirecek en büyük detay ise, yeni modelin Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 480 işlemcisinden güç alacak olması. En iyi işlemci diyemeyiz fakat, söz konusu işlemcisinin performansını yorumlarken, cihazın çıkış fiyatına göre bir görüşte bulunmakta fayda var. Bununla beraber yeni modelde 8 GB RAM ve 256 GB dahil depolamanın bulunduğunu da belirtelim.

Vivo Y52s

Cihazın ön panelini incelediğimizde ise, damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Söz konusu ekranın 6,58 inç büyüklüğünde olacağı kesinleşti. 90 Hz tazeleme oranı ile bizleri karşılayacak olan LCD panel, Full HD+ çözünürlüğüne olacak.

Vivo Y52s

Arka panelinde ise iki adet kamera bulunuyor. Bu kameralardan bir tanesi 48 MP çözünürlüğünde olacak, diğeri ise 2 MP derinlik kamerası olarak karşımıza çıkacak.

5.000 devasa bataryası bulunan cihazı şarj etmek için de 18W değerinde hızlı şarj desteği bulunuyor. Titanyum Grisi, Mercan Pembesi ve Aurora olmak üzere üç farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak modelin fiyatı da belli oldu. 325 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak modelin günler içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca tanıtıldıktan haftalar sonra ise küresel pazara açılacağı da söylentiler arasında.

İlgili Haberler

>> Vivo orta seviye cihazı V21 5G tanıtıldı: Türkiye’ye gelirse çok satar!

>> İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (26 Nisan-3 Mayıs)


CEVAP VER