Fiyat performans serisine bir yenisi daha ekleniyor: İşte Redmi Note 10S!

redmi note 10 ultra

Redmi, fiyat performans ailesine bir yenisini daha ekliyor. İşte yakında tanıtılacak Redmi Note 10S hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Xiaomi’nin Redmi alt markası, fiyat performans odaklı cihazlara yoğunlaşmış durumda. Hal böyle olunca ülkemizde artan kur değerleri ve vergilerden dolayı Redmi modelleri bir hayli tercih ediliyor. Özellikle Redmi Note serisi, son zamanlarda ülkemizde en çok satılan serilerde liderliğe oynuyor diyebiliriz. Öyle ki Redmi Note 8 ve Note 9 serilerinin hala en çok satan modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Hal böyle olunca serinin yeni modelleri de merakla beklenmekteydi. Sonunda Redmi, Note 10 serisini kullanıcılarıyla buluşturdu. İlk olarak seriye ait 3 model karşımıza çıkıyor. Redmi Note 10, Note 10 Pro ve Note 10 Pro Max modellerini seride görüyoruz. Sonunda uygun fiyatlı seriye bir yenisi daha eklenmek üzere. İşte yakın zamanda ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek., daha sonrasında ise Türkiye’de de satılması beklenen Redmi Note 10S hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Fiyat performans serisine bir yenisi daha ekleniyor: İşte Redmi Note 10S!

Redmi Hindistan resmî Twitter hesabı Redmi Note 10S modelini duyurdu. Sosyal medya hesaplarından canlı yayında duyurulacak model, 13 Mayıs tarihinde kullanıcıları ile buluşacak.

Redmi Note 10S

Redmi sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgilere göre, yeni model çok daha yüksek performansa sahip olacak. Hatta sosyal medya hesaplarında, vahşi performansa sahip telefon olarak ilan edildi. Bunun en büyük sebebi ise Helio G95 yongasını kullanıyor olması. 12 nm üretim sürecinden geçen işlemci, orta seviye cihazlarda kullanılacak en iyi yonga seti olmaya aday.

Bununla beraber diğer özelliklerin hemen hemen serinin diğer modelleri ile aynı olacağı düşünülüyor. 6.43 inçlik bir ekran boyutuna sahip olması beklenen model, 5.000 devasa bir batarya ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Fiyatına geldiğimizde ise 180 dolarlık bir değer bizleri karşılıyor. Yeni modelin Tüğrkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda net bir açıklama bulunmuyor. Fakat ailenin diğer üyelerinin ülkemize giriş yapacağı kesinleşti. Muhtemelen Redmi Note 10S modeli de Türkiye’de satışa sunulacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi Note 10 Pro Alınır mı? Nasıl Bir telefon? İşte Yorumlarımız

>> Redmi K40 serisi beklenmedik bir işlemci ile karşımıza çıkmak için hazırlanıyor