Vivo S10 modeli, Dimensity 1100 yongası ile Geekbench listelerinde göründü

Vivo S10

Vivo S10 modeli, Geekbench listelerinde ortaya çıktı. İşte Dimensity 1100 yongası ile karşımıza çıkan V2121A model numarasına sahip yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Vivo, her bütçeden akıllı telefonlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde uygun fiyatı ile karşımıza çıkması beklenen yeni modelin, tasarım detayları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Bugün ise yeni modelin MediaTek tarafından geliştirilen bir işlemciye sahip olacağı ortaya çıktı. GeekBench listelerinde ortaya çıkan model, MediaTek imzalı Dimensity 1100 yongasına sahip olacak. İşte yakında tanıtılması beklenen Vivo S10 modelinin ortaya çıkan tüm özellikleri.

Vivo S10 modeli, Dimensity 1100 yongası ile Geekbench listelerinde göründü

İlk olarak cihazın tasarım detaylarını incelediğimizde, arka tarafında, diğer vivo modellerinde görmeye alışık olduğumuz mavi renk seçeneğinin karşımıza çıktığını görmekteyiz. Kamera tarafında baktığımızda ise, üçlü kamera kurulumu, vivo S10 modelinde bizleri karşılıyor. Söz konusu cihazda ana kameranın 108 MP çözünürlüğünde olduğunu söyleyelim. Fakat yeni cihaz ile bizlere sunulacak olan diğer iki kameranın özellikleri hakkında henüz bir sızıntı bulunmuyor.

Cihazın GeekBench’te ortaya çıkan özelliklerini incelediğimizde ise, yeni modelin V2121A model numarasına sahip olduğunu görmekteyiz. Vivo S10 modelinin, GeekBench testlerinde, tek çekirdeklide 647, çok çekirdeklide ise 2398 puan aldığını görmekteyiz. Bununla beraber yeni modelin bazı teknik özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

Sızdırılan belgelere göre yeni modelde, NFC desteği bulunuyor. Aynı zamanda UFS 3.1 depolama birimi ile geleceğini de belirtelim. Pil kapasitesi hakkında bir sızıntı bulunmuyor, ancak 44W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkması kesinleşen Vivo S10, 15 dakikada 0’dan %38’e kadar şarj sağlamayı amaçlıyor.

Cihazın bellek seçeneklerine baktığımızda ise, son zamanlarda çoğu telefonda gördüğümüz sanal RAM teknolojisinin kullanıldığını görüyoruz. Sanal RAM özelliği, telefondaki dapolama alanını kullanarak, RAM belleğinin arttırılması sağlayan bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. RAM seçeneklerine baktığımızda ise, 8 GB fiziksel 4 GB sanal olmak üzere toplam 12 GB RAM ve 12 GB fiziksel 4 GB sanal olmak üzere toplam 16 GB RAM  seçenekleri ile karşımıza çıktığını görüyoruz.

İlgili Haberler

>> İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (25 Haziran-2 Temmuz)

>> Vivo X60t Pro Plus tanıtıldı: Kamera konusunda rakipsiz!

. . . . .