Oppo Find X6 Devasa Kamera Kurulumuyla Görüntülendi!

Oppo Find X6
Oppo Find X6 modeli devasa kamera kurulumu ile görüntülendi. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen kamera canavarı model hakkında tüm ayrıntılar.
Oppo’nun Find serisinin bir hayli ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Özellikle seriye ait tanıtılan son modeller, üst segment telefonlar olarak karşımıza çıkmıştı. Seriye ait herhangi bir model ülkemize gelmese de ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşecek WWDC etkinliğinde, Find X5 Pro modeli tanıtılmıştı. Söz konusu etkinlikte X5 Pro modelinin, hızlı şarj desteğine dikkat çekilmişti. Yakında tanıtılacak olan Find X6 modelleri ise, her kulvarda rakiplerine meydan okuyacak. Şarj konusunda da ultra hızlı şarj desteği ile gelmesi beklenen serinin, kamera ve işlemci tarafında da piyasanın en güçlü modelleri arasında yerini alacağını biliyoruz.
İlk olarak cihazın kamera kurulumunu incelediğimizde serinin önceki modellerine göre daha farklı bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Oppo Find X5 Pro modelinde bulunan üçlü kamera kurulumu, yerini cam üzerine yerleştirilmiş daha büyük bir kameraya bırakıyor. Ayni zamanda bu kameraların dış görünüşünü incelerimizde ise serinin önceki modeline göre daha büyük lensler yer alıyor. Bu da yeni modelin kamera tarafında daha başarılı olacağını işaret ediyor. 

Oppo Find X6 Devasa Kamera Kurulumuyla Görüntülendi!

Bu kameraların 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş acili kamera ve 32 MP telefoto kamerası olarak sıralanması bekleniyor. Söz konusu kameralar arasında en çok ilgi çeken kameranın ise ana kamera olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü 1 inçlik devasa sensör ile gelen model, ana kamera tarafında bir hayli başarılı bir performans sergileyecek gibi görünüyor.
Oppo Find X6
Oppo Find X6 modelinin ön panelini incelediğimizde ise yine serinin önceki modeline göre daha ince çerçeveler karşımıza çıkiyor. bu çerçevelerin yani sıra ekranın iki yanı kavisli bir panel ile geldiğini belirtelim. Genellikle benzer segment akıllı telefonlarda üst var alt çerçevelerin daha kalın tutulduğunu görüyorduk. Fakat Oppo, Find X6 modelinde çerçeveler son derece ince tutmuş durumda.
Oppo Find X6 modelinin tanıtım tarihine ilişkin net bir ayrıntı bulunmasa da yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde Oppo’nun gerçekleştireceği etkinlikte tanıtılacak olan Find N serisinin yanında Find X6 sürprizi de beklenebilir. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.
İlgili Haberler