Vivo V27 Performans Canavarı Olacak!

Vivo V27

Vivo V27 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz aylarda Vivo V27 modelinin yakında tanıtılacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat söz konusu modelin fiyatı, tasarımı ve teknik özelliklerine dair herhangi bir detay ortaya çıkmamıştı. Sonunda yeni model GeekBench listelerinde sızdırıldı. 12 GB RAM bellek ile dikkat çeken modelin, yonga seti gibi diğer özellikleri de sızdırılmış durumda.

Vivo V27 Performans Canavarı Olacak!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu görüyoruz. Söz konusu kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Ön panelin incelediğimizde ise delikli ekran tasarımı yer alıyor. Kavisli ekran tasarımına sahip olan modelin iki tarafının da bir hayli ince çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Bu yüzden üst segment bir telefon hissiyatı veriyor.

Vivo V27

İşlemci tarafında ortaya çıkan net bir detay bulunmasa da MT6886V model numarasına sahip olan bir işlemci ile geleceği tahin ediliyor. Söz konusu işlemcinin adı henüz bilinmese de MT adından da anlaşılacağı üzere MediaTek’in MT serisine ait bir işlemci ile geleceğini tahmin ediyoruz. En az 12 GB RAM‘e sahip olacak ve kutusundan Android 13 ile çıkacak olan V27 modeli, işletim sisteminin üst kısmında Funtouch OS 13 ile kutudan çıkacak.

Vivo V27

Vivo V27 ve muhtemel V27 Pro modeli hakkında ortaya çıkan detaylar kısıtlı .Fakat iddialara göre yeni model Vivo S16 şile hemen hemen aynı özellikler ile gelebilir. Fiyat tarafında da yine S16 modeline benzer bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Haftalık Telefon Haberleri (7 Şubat 2023-14 Şubat 2023)