Vivo V27e Üst Segmente Meydan Okuyacak!

Vivo V27e

Vivo V27e OIS’li kamerası ve kavisli ekranı ile dikkat çekiyor. İşte ülkemize de gelmesi beklenen yeni Vivo modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Vivo, yıllardır ülkemizde resmi olarak hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Her segmentten akıllı telefonları ile bilinen vivo, genellikle uygun fiyatlı modelleri ile de tercih ediliyor. Ülkemizde halihazırda satışa sunulan giriş-orta segment akıllı telefonlara baktığınıza genellikle vivo modellerinin sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz. Geçtiğimiz aylarda Vivo V27 modelinin yakında tanıtılacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat söz konusu modelin fiyatı, tasarımı ve teknik özelliklerine dair herhangi bir detay ortaya çıkmamıştı. Sonunda yeni model GeekBench listelerinde sızdırıldı. Aynı zamanda seriye ait en çok dikkat çeken modelin ise Vivo V27 olduğunu belirtelim. İşte ülkemize de giriş yapması beklenen yeni Vivo modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Vivo V27e Üst Segmente Meydan Okuyacak!

Vivo V27 serisinin 1 Mart tarihinde tanıtılacağını biliyoruz. Seriye ait en az 3 model karşımıza çıkacak. Bu modeller Vivo V27, V27 Pro ve V27e modelleri olacak. Tabii ki bu seri zamanla daha da genişleyecektir. Fakat ilk sızıntılar 3 modelden ibaret olacağı yönünde. Vivo V27 ve V27 Pro modelleri hali hazırda haftalar öncesinden sızdırılmıştı. Vivo V27e modeli ise vivo Malezya web sitesinden sızdırıldı. Ayrıca söz konusu modelin tasarım ayrıntılarına dair de ortaya çıkan detaylar mevcut.

Vivo V27e

Vivo V27e modeli, serinin diğer modellerine benzer bir tasarım anlayışına hakim olacak. Söz konusu modelin arka kamera tasarımını incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Aynı zamanda en üstte yer alan ana kameranın yanında ise LED aydınlatma yer alıyor.

Düz panel Vivo V27e’nin ailede böyle bir tasarıma sahip tek model olduğunu görüyoruz. Diğer ikisi kavisli bir ekran tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Açılış sayfasında, telefonun yalnızca 7,8 mm kalınlığında ve 186 gram ağırlığında olduğu ortaya çıktı. Ana kamera OIS’li destekli olacak ve 60 MP’dir. Mor rengi, tüylü tasarımı nedeniyle dikkat çekici görünüyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Haftalık Telefon Haberleri (7 Şubat 2023-14 Şubat 2023)