Vodafone Aboneleri Bayram Süresince 670 Milyon Dakika Konuştu

Vodafone aboneleri, arife ve bayramı kapsayan toplam 4 günde yaklaşık 670 milyon dakika konuştu, 630 milyon SMS attı ve 785 bin GB mobil internet kullandı.

Vodafone’un açıkladığı verilere göre, bayram süresince en çok konuşan 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Van ve Konya olurken, en çok SMS gönderen iller sırasıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Şanlıurfa, Konya, Adana, Van, Antalya, İzmir ve Bursa olarak gerçekleşti. En çok mobil internet kullanan iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Muğla, Kocaeli, Balıkesir, Adana ve Konya şeklinde sıralandı.

telefon

Öte yandan, en çok aranan ülkeler sırasıyla Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Bulgaristan, KKTC, Yunanistan, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Rusya Federasyonu olurken, en çok SMS de Almanya, KKTC, İngiltere, Rusya Federasyonu, Fransa, Azerbaycan, Hollanda, Irak, Avusturya ve Belçika’ya gönderildi.

Vodafone Türkiye olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz faaliyetlerimizle, Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz çözümlerin, abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Her bayramda olduğu gibi, bu Ramazan Bayramı’nda da yoğun bir GSM trafiği yaşandığına şahit olduk. Abonelerimiz yaklaşık 670 milyon dakika konuştu, 630 milyon SMS attı ve 785 bin GB mobil internet kullandı.

Vodafone Mali Yılı Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı