WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Artık Çok Kolay: Yakında Geliyor!

WhatsApp Yapay Zeka

WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği yakında hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale gelecek. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

WhatsApp’ın son zamanlarda yeni güncellemeler ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Söz konusu güncellemeler, özellikle gizlilik ve güvenlik konusunda gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda kişisel verilerin işlenmesi konusunda kullanıcılar tarafından ciddi tepkilere maruz kalan WhatsApp, hem gizlilik hem de güvenlik tarafında yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iOS ve Android Beta kullanıcıları tarafından test edilen son görülme ve çevrimiçi bildirimini kişiye özel olarak gizleme özelliğinin denendiğini biliyoruz. Sonunda aktivite durumunuzu kolaylıkla izleyebileceğimiz özellik yakında tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale gelecek. İşte yeni WhatsApp özelliği hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

WhatsApp Çevrimiçi Gizleme Artık Çok Kolay: Yakında Geliyor!

İddialara göre yakında gelecek WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği sayesinde durumunuzu gizlememiz kolaylaşacak. Bazı üçüncü parti yazılımlar tarafından Android tarafında bu özellik zaten rahatlıkla kullanılabiliyordu. Fakat bu programları kullanmanızı önermiyoruz. Çünkü WhatsApp tarafından bu kullanıcılar, kalıcı olarak uzaklaştırılabilir. Zaten üçüncü parti yazılımlar olduğu için güvenliğiniz açısından da önemli tehditler oluşturabilir. Söz konusu özellik, yakında Android ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale geliyor. Bu yüzden farklı özellikler kullanmak için üçüncü parti yazılımları kullanmamanızı öneriyoruz.

WhatsApp çevrimiçi gizleme

Bu özelliğin gizli konusunda önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kullanıcılar, çevrimiçi olarak gözükmeden mesaj atmak istedikleri zaman internet bağlantılarını kapatıp mesaj atmak zorundaydılar. Fakat yeni WhatsApp özelliği sayesinde çevrimiçi özelliğini gizlemek bir hayli kolaylaşıyor. Artık WhatsApp’ta çevrimiçi olsanız dahi, kişileriniz tarafından çevrimiçi olduğunuz gözükmeyecek. Önümüzdeki günlerde yeni güncellemenin ne zaman geleceğine dair daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda söz konusu özeliğin, ilk olarak hangi kullanıcılara geleceği de belli olacaktır. Çoğu kaynak, söz konusu özelliğin, ilk olarak iOS kullanıcıları için kullanılabilir hale geleceğini, sonraki dönemlerde tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağını iddia ediyor. WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği konusunda yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Bitcoin En Kötü Zamanlarını Yaşıyor: İşte Tahminler

>> Giriş Segment Akıllı Telefon Alınır mı: 3000 TL’ye Canavar?