Xbox Game Pass için Minecraft Dungeons geliyor!

Xbox Game Pass için Minecraft Dungeons geliyor!

Minecraft Dungeons

Minecraft’ın farklı bir türdeki yeni oyunu Minecraft Dungeons 26 Mayıs tarihinde Game Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak.

Aylık ortalama 160 milyon oyuncunun oynadığı Minecraft’ın farklı bir türdeki yeni oyunu Minecraft Dungeons 26 Mayıs tarihinde oyun severlerle buluşacak. Oyuncular ve geliştiriciler tarafından sabırsızlıkla beklenen Dungeons, Microsoft’un diğer tüm özel oyunları gibi çıktığı ilk gün Xbox Game Pass’te oynanabilir olacak.

>> PlayStation 5 ve PlayStation 4 Hız Karşılaştırması: Sony Oyun Dünyasında Deprem Yaratacak

Tüm zamanların en çok satan oyunu Minecraft’ın alternatif versiyonu Dungeons, Standard ve Hero olmak üzere iki sürümle piyasaya çıkacak. Sıradan zindan oyunlarından yola çıkılarak kurgulanan klasik macera oyununda kahramanlar labirent ortamında dolaşıyor, çeşitli bulmacalar çözüp canavarlarla savaşıyor.

Minecraft Dungeons

Çok oyunculu olarak da oynanabilen Dungeons, maksimum 4 kişi oynanabiliyor. Toplayıcılık, seviye geliştirme ve silah edinme açısından Minecraft’ın dinamikleri ile aynı sayılabilecek özellikleri içinde barındıran Dungeons, normalde Minecraft evreninde göremeyeceğiniz yapılar, araçlar ve eşyalar da içeriyor.

>> Xbox Series X Hakkında Kullanıcılar Ne Diyor? İşte İlk Yorumlar!

Microsoft’un bütün birinci parti oyunlarında olduğu gibi Dungeons da çıktığı ilk gün Xbox Game Pass’te erişilebilir olacak.

Xbox Game Pass avantajlı fiyatları ile kesintisiz oyun deneyimi!

100’den fazla oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass’in, konsol için olan versiyonuna aylık 29,99 TL, bilgisayar için olan versiyonuna ise beta sürümüne özel aylık 14,99 TL ücretle sahip olunabiliyor.


CEVAP VER