Xiaomi 13 Ultra Türkiye İhtimali Belli Oldu!

Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi 13 Ultra Türkiye ihtimali belli oldu. İşte Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ortaya çıkan Avrupa’ya açılan yeni model hakkında tüm detaylar.

Xiaomi 13 serisi modelleri, kamera tarafına en başarılı modeller arasında yer alıyor. Özellikle serinin Ultra modelinin de yine piyasanın en iyisi olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Çünkü dünyanın en iyi lens üreticileri arasında adından sıklıkla söz ettiren Leica firması ile Xiaomi’nin anlaşmalı olduğunu biliyoruz. Xia­omi 13 Ultra modelinde de yine Leica imzalı lensler karşımıza çıktı. İlk olarak Çin pazarında piyasaya sürülen serinin en güçlüsü, yakında Avrupa’ya açılıyor.

Rekabetçi bir fiyat etiketi sunduğu takdirde, en iyi kameralı telefonlar arasında en çok sevilen modeller arasında yer alacağını tahmin ediyordu. Fakat sızdırılan bilgilere göre Xiaomi 13 Ultra modelinin fiyat olarak, en büyük rakibi iPhone 14 Pro Max ile hemen hemen kafa kafaya olabilir. Bu da Xiaomi modellerinin tercih edilme sebebi unutturacak bir hadise. Yakında Avrupa’ya açılacak olan Xiaomi 13 Ultra’nın Türkiye’ye gelip gelemeyeceği belli oldu. Kullanıcılar uzun süredir Xiao­mi 13 Ultra modelini bekliyordu. Fakat Xiaomi cephesinden hayranları hayal kırıklığına uğratacak haber geldi.

Xiaomi 13 Ultra Türkiye İhtimali Belli Oldu!

Xi­aomi 13 Ultra modeli ne yazık ki Türkiye’ye gelmeyecek. Zaten son yıllarda Xiaomi’nin amiral gemisi serisine ait, serinin hiçbiri Ultra modelinin Xiaomi tarafından getirilmediğini biliyoruz. Bu yıl bazı söylentiler artık seriye ait Ultra modelinin de Türkiye’ye resmi olarak giriş yapacağına dair iddialar ortaya atılmıştı. Fakat ne yazık ki aldığımız son bilgilere göre Xiaomi 13­ Ultra resmi olarak Türkiye’ye giriş yapmayacak.

Xiaomi 13 Ultra

Bazı alışveriş sitelerinde söz konusu modelin satışta olduğunu biliyoruz fakat bu modelleri satın almanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü herhangi bir garanti söz konusu olmadığı gibi aynı zamanda kayıtsız telefonlar olduğu için ileride sorun yaratabilecek telefonlar olacağını tahmin ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Xiaomi 1­3 Ultra modeli hakkında yeni gelişmelerden sizlere haberdar etmeye devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Asus Expertbook B1 Dizüstü PC İnceleme: Çalışanlar ve Öğrenciler İçin