Xiaomi Mi Box 4S Max İle Noktayı Koydu: 8K Desteği ve Daha Fazlası!

Xiaomi Mi Box

Xiaomi Mi Box 4S Max modeli piyasaya sürüldü. İşte 8K çözünürlük ve çok daha fazla özellik ile karşımıza çıkan model hakkında detaylar.

Ülkemizde Xiaomi’nin Mi Box ve Mi Stick modellerinin ilgi gördüğünü biliyoruz. Genel olarak akıllı TV modellerinin, diğer ülkeler kadar yaygın olmadığı için, Box ve Stick gibi televizyonu akıllandıracak cihazlar, seviliyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda Xiaomi tarafından Mi Box 4K modelinin Türkiye’de satışa sunulduğunu belirtelim. Yakın zamanda Xiaomi tarafından Çin’de piyasaya sürülen Xiaomi Mi Box 4S Max modeli ise uygun fiyatı ile kullanıcıları sevindirdi. Tabii ki söz konusu modelin Türkiye’ye gelip gelmeceği henüz belli değil. Fakat Türkiye’de genel olarak Xiaomi’nin Box ve Stick modellerinin satışa sunulduğunu hesap edersek, önümüzdeki aylarda Mi Box 4S Max modeli de Türkiye’ye de gelecektir. İşte tasarım detayları ve teknik özellikleri değil tüm bilgilerine sahip olduğumuz, televizyonlarınızı açıklanacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Mi Box 4S Max İle Noktayı Koydu: 8K Desteği ve Daha Fazlası!

Xiaomi’nin 2018’de piyasaya sürdüğü Mi TV Box 4 modelinin amiral gemisi versiyonu olarak tanıtılan Mi Box 4S Max, 75 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Diğer Stick ve Box modelleri ile karşılaştırdığımızda, söz konusu modelin, Android TV gibi kullanıldığını, daha kapsamlı özelliklere sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca teknik özellik tarafında donma, kasma yaşatmadan yüksek internet hızı ile bizleri karşılamayı amaçlıyor.

Xiaomi Mi Box

Mi Box 4S Max modeli, 64 bit dört çekirdekli Amlogic S905X3 işlemcisinden güç alıyor. 8K görüntü desteğinin olması ise, rakiplerine önemli bir avantaj sağlıyor. Çünkü her ne akdar şuanda 8K çözünürlüğe sahip yayınlar yaygın olmasa da, geleceğin teknolojisini şimdiden edinmek önemli bir avantaj olacaktır. HDMI 2.1 bağlantısına sahip olan model, görüntü aktarımı konusunda daha akıcı bir seyir keyfi hedefliyor. Bağlantı tarafında ise çift bantlı Wi-Fi ve kablosuz yayın gibi özelliklerin desteklendiğini de belirtelim. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Böyle Görünecek: Artık Daha İnce!

>> İşte En Ucuz 5G Telefon Oppo K10 5G!