Xiaomi Redmi Note 10 modelinin tanıtım tarihi belli oldu!

Redmi Note 10 serisi
Google News Abone Ol

Xiaomi’nin alt markası Redmi, çok sevilen Note 10 serisinin tanıtım tarihini resmen açıkladı. İşte çıkacak yeni modeller hakkında detaylar.

Xiaomi’nin alt markası Redmi, daha çok performans odaklı modeller üzerinde çalışıyor. Özellikle sunduğu yüksek performansın yanında, uygun fiyatı da tercih edilmesi için en büyük sebeplerden biri. Ülkemizde de Redmi Note serisi en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Çünkü piyasaya göre uygun fiyata satılan modeller, yüksek performans sunuyo­r. Redmi Note 10 serisi de fiyat performans cihazlarına yeni bir soluk getirmek için hazırlanıyor­. Yeni serinin tanıtılacağı tarih resmî olarak onayland­ı. İşte Redmi Note 10 serisi tanıtım tarihi.

Redmi Note 10 serisi, Mart ayında tanıtılacak

Redmi Note serisinin ülkemizde bir hayli sevildiğini biliyoruz. Özellikle Redmi Note 8 ve 9 modelleri, en çok tercih edilen uygun fiyatlı ortay seviye telefonlar arasında yer almayı başardı. Serinin bir sonraki modeli ise uzun süredir merakla bekleniyor. Sonunda Redmi, en çok beklenen serisi hakkında açıklama yaptı.

Redmi Hindistan Twitter hesabı, serinin yeni modelleri için açıklamalarda bulund­u. Redmi India, yaptığı paylaşımda, Redmi Note 10 serisinin Mart 2021’de geleceğini açıkladı. Fakat henüz net bir tarih bulunmuyor. Büyük ihtimalle ilk Hindistan’da tanıtıl­acak model, daha sonra diğer ülkelere giriş yapacaktır­. Türkiye’ye geleceğine dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat serinin önceki modelleri ülkemizde satıldığı için, bu serinin de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Redmi Note 10 serisi

Redmi Note 10 serisine ait üç farklı modelin sunulması bekleniyo­r. Bu modellerden şikisi Redmi Note 10 ve Note 10 Pro adlarıyla 4G desteğine sahip olan modeller olacak. Diğer model ise Redmi Note 10 Pro 5G ismiyle 5G bağlantı desteği ile karşımıza çıkacak. Fakat 5G destekli model, ülkemizde 5G bağlantısı olmadığı için Türkiye üzerinde satışa sunulmayacaktır. 400-500 dolar arasında satılması beklenen modelin fiyatı hakkında resmî bir açıklama bulunmuyor. Yakın zamanda fiyat bilgisi de sızdırılacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi, fiyatıyla cep yakacak bir telefon üzerinde çalışıyor olabilir!

>> Redmi K40 serisi hakkında ilk ayrıntılar belli oldu!


CEVAP VER