Yeni Realme Telefonu 12 GB RAM İle Gelecek: Bu Telefon Asla Kasmaz!

12 GB RAM

Çin’de piyasaya sürülen yeni Realme modeli, 12 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıktı. İşte bilgisayara kafa tutan RAM belleği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Realme V25 modeli hakkında tüm bilgiler.

Oppo’nun alt markası Realme, bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veriyor. Her segmente özel olarak akıllı telefon üreten modelin özellikle uygun fiyatlı modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bunun en temel sebebi ise ülkemizde son zamanlarda artmakta olan dolar kuru. Geçtiğimiz haftalarda doların düşmesi ile Realme modellerinin de fiyatı ucuzladı.

Realme V serisine ait Realme V25 modelinin kamera detayları hakkında bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Sonuna söz konusu model, Çin’de piyasaya sürüldü. Sızdırılan bilgiler ile eşleşen özellikler ile karşımıza çıkan model, 12 GB RAM belleği ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Realme, ülkemizde resmî olarak hizmet verdiği için yeni modelin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. İşte Çin’de satışa sunulan V25 modelinin fiyatı ve sunduğu özellikler.

Yeni Realme Telefonu 12 GB RAM İle Gelecek: Bu Telefon Asla Kasmaz!

12 GB RAM

İlk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde Realme 9 serisine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Hatta bazı kaynaklar, söz konusu modelin yeniden markalanmış bir Realme 9 Pro modeli olduğunu iddia ediyor. Zaten Realme 8 serisine de baktığımızda, söz konusu seriye benzeyen bir tasarım anlayışına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

12 GB RAM

Bununla beraber ortaya çıkan bilgileri incelediğimizde yeni modelin Qualcomm imzalı Snapdragon 695 yonga setinden güç aldığını görmekteyiz. Ekran tarafında ise 6.6 içlik 120 Hz tazeleme oranına sahip LCD bir panel karşımıza çıkıyor. 5000 mAh’lik pile sahip olacak modelin, bu pilli 33W’lık hızlı şarj teknolojisi ile desteklemesi bekleniyor.

Cihaz hakkında dikkat çeken en büyük detayın ise 12 GB RAM‘e sahip olması olduğunu söyleyebiliriz. Güçlü bir işlemciye sahip olduğu için, 12 GB RAM bu işlemciyi rahatlıkla destekleyebilecektir. Ortalama 320 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan modelin, bir hayli ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Çünkü 300 dolarlık bir telefonun 12 GB RAM ile geliyor olması, rakiplerine kıyasla büyük bir avantaj. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine sızıntılar gerçekleşecektir. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor! İşte Detaylar

>> Elden Ring ‘te Pause, Yani Oyunu Durdurma İşlemi Nasıl Yapılır?