Yetişkinler İçin Aşk Fragmanı Yayınlandı: Yeni Netflix Filmi

Yetişkinler için aşk

Yetişkinler için aşk filminin fragmanı yayınlandı. Bu dizi daha şimdiden çok ses getirecek gibi görünüyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Netflix son derece ilginç diziler ile ön plana çıkıyor. Hem Türkiye’den hem de dünyadan başarılı yapımların olduğunu görüyoruz. Bunlardan bir bölümü çok büyük tepki çekiyor. Bugünlerde başka ilginç bir dizi daha kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük online dizi ve film platformları içerisinde yer alan Netflix yeni bir yayınla geliyor. Yetişkinler için aşk isimli bu film için fragman yayınlandı. Paylaşılan fragmana baktığımızda bu filmin büyük bir dikkat çekeceğini söyleyebiliriz.

Yetişkinler için aşk filmi geliyor

Yayınlanacak olan yeni dizi bir aşk üçgenini anlatıyor. Karanlık ve çarpık olması ile birlikte yine de seksi bir yaklaşımı olduğu yorumları yapıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda Barbara Topsøe-Rothenborg yer alıyor. Daha önceki kısa filmleri büyük beğeni toplamıştı.

Konuyla ilgili detaylara baktığımızda filmin yaş kısıtlamasına sahip olduğunu görüyoruz. Netflix tarafından yayınlanacak olan bu film herkes tarafından izlenemeyecek. Sadece 18 yaşından büyükler için bu filmin uygun olduğu ifade ediliyor. Özellikle bazı çarpıcı erotik sahneler nedeniyle böyle bir kararın alındığı ortada.

Netflix yeni yapımlarla ayağa kalkmaya çalışıyor

Netflix yeni yapımlarla birlikte ayağa kalkmak için büyük bir çaba harcıyor. Şirketin hisse senetlerinde yaşanan düşüşler nedeniyle film ve dizilere daha fazla önem verdiğini görüyoruz. Sadece birkaç ay içerisinde hisse senetleri yüzde 60 seviyelerinde düşen Netflix önlem almaya gayret gösteriyor.

Özellikle aşk ve erotizm çok yüksek izlenme rakamlarına ulaşıyor. Netflix durumun farkında olduğu için bu tür yapımlara biraz daha önem veriyor diyebiliriz. Filmin fragmanını hemen yukarıda sizler için paylaştık. Peki sizce Netflix daha çok hangi türlerde film ve dizilere ağırlık vermeli? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Pera Palas’ta Gece Yarısı Netflix’te Yayınlandı! Hemen İzleyin!

>> Eğer Netflix Şifrenizi Paylaşıyorsanız, Ekstra Para Ödemeniz Gerekebilir!