Yüzüklerin Efendisi Dizisi Ortalığı Kasıp Kavuracak: Siyahi Elf Olur Mu?

Yüzüklerin Efendisi dizisi

Yüzüklerin Efendisi dizisi büyük bir etki yaratmaya başladı. Son dönemlerin en sevilen dizilerinden bir tanesi olması bekleniyor.

Dünyanın belki de en fazla izlenecek dizisi olma ihtimaline sahip yüzüklerin efendisi yakında geliyor. İlk çıktığı yıllarda film olarak gösterime sunulmuştu. Şimdi ise dizi olarak izleyicilerle buluşuyor. Bu dizinin diğerleri ile kıyaslandığında çok büyük bir hasılat elde etme ihtimali de var.

İngiliz yazar J.R.R Tolkien tarafından kaleme alınan ve fantastik türünün en büyük eserlerinden bir tanesi olarak kabul edilen yüzüklerin efendisi serisi geri dönüyor. Gelen son detaylara göre 2 Eylül 2022 tarihinde bu dizi hayranları ile buluşacak. Dizinin çok büyük bir izleyici kitlesi olması bekleniyor.

Yüzüklerin efendisi dizisi dev bütçe ile geliyor

Ortaya çıkan yeni detaylara göre dizinin ismi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Olacak. Amazon Prime platformunda yayınlanması planlanan bu yapımın ilk videosu bile paylaşıldı. Böylece kullanıcılarla buluşmaya son derece yakın olduğunu görüyoruz. Yapımcılar ve yönetmen Twitter hesabından dizi ile ilgili bazı ayrıntılar paylaşmıştı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi

Yaklaşık olarak 465 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan bu yapım tarihin en pahalısı olacak. Şu anda dev bütçeli filmler bile neredeyse bu civarda bir fiyata sahip. Böylesine dev bir bütçe çöpe giderse birçok izleyici buna fazlasıyla tepki gösterecektir. Yüzüklerin Efendisi filminin yeni serisi büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Siyahi elf tartışmaları yaşanıyor

Bugünlerin en fazla tartışılan konularından bir tanesi de siyahi elf ile ilgili. Birçok kişi elflerin içerisinde siyahi olamayacağını söyledi. Kimileri ise onları ırkçı olmakla itham ediyor. Siyahi elf olmayacağını savunanlar bunun adeta bir kural olduğunu düşünüyor.

Bu tartışmada siyahi elf olabileceğini savunanlar ise karşı tarafı ırkçılık ile suçluyor. Kısacası çok büyük bir tartışma yaşandığını söyleyebiliriz. Özellikle dizinin çıkmasına çok az bir süre kala konu ile ilgili tepkiler artıyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler: 

>> Netflix Hellbound Dizisi Rekor Kırmayı Başardı: Squid Game Hayranları Şaşkın

>> Yüzüklerin Efendisi MMO Oyunu Amazon Tarafından İptal Edildi