Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası Tüm Hızıyla Devam Ediyor: Tıkla Yeni Oyunu İndir (Video)

Epic Games bedava oyunu

Epic Games ücretsiz oyun kampanyası uzun bir süredir devam ediyor. Şirket bu kampanya sayesinde kullanıcı sayısını önemli ölçüde artırdı. İşte platformun bu hafta verdiği ücretsiz oyun ve diğer detaylar.

Steam ile çok yakın bir rekabete sahip olan Epic Games kendisini yeni kampanyalara zorunlu hissediyor. Yaklaşık olarak 1 yıldan beri devam eden ücretsiz oyun kampanyası çok ciddi ilgi gördü. İlk etapta herkes sadece 2021 yılının başlarına kadar devam edeceğini düşünüyordu. Fakat Epic Games tüm bu kampanyaları uzattıkça uzattı.

Her hafta yayınlanan oyunlar birbirinden oldukça farklı. Bazı haftalar karşılıklı mücadele içeren oyunlar ücretsiz bir şekilde sunulurken kimi zaman bulmaca ağırlıklı oyunlara yer veriliyor. Bu haftaki oyun, bulmaca çözmeyi sevenler için son derece cazip.

Epic Games ücretsiz oyun kampanyası: The Spectrum Retreat

Bu oyunda gözünüzü ilk açtığınız andan itibaren kendinizi bir otelde görüyorsunuz. Etraf tamamen bulmacalar ile dolu ve renkler bu bulmacanın çözümünde büyük bir öneme sahip. Her yer oldukça gizemli detaylarla dolu. Göreviniz ise bu gizemleri çözmek ve neler olduğunu anlamak.

Oyunu oynayabilmeniz için bazı sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor.

  • 8 GB RAM bu oyun için yeterli olacaktır.
  • Windows 10 işletim sistemi kullanmanız öneriliyor.
  • AMD Radeon RX 570 veya Nvidia Geforce GTX 1060 işinizi görecektir.
  • 8 GB depolama alanı bulundurmanız önemli

Bu sistemlere sahip olanlar çok kolay bir şekilde oyunu oynayabilir.

Epic Games yeni oyun nasıl indirilir?

Bu oyunu indirmek oldukça kolay. Bu bağlantı üzerinden Epic Games ana sayfasına gidin ve hesabınıza giriş yapın. Hemen ardından oyun sayfasına giderek yükle tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Buradan sipariş ver bölümünü seçin. Yapmanız gerekenler İşte bu kadar.

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu oyunlarla ilgili arşiv oluşturmanızı öneriyoruz. Sizler için her hafta ücretsiz oyunların tamamını yayınlamaya devam ediyoruz, bizi takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Korsan Oyunlar Madencilik Virüsü Bulaştırıyor: Bu Virüse Dikkat

>> Premier DC Veri Merkezi ve DE-CIX iş birliği ile minimum gecikme mümkün