Snapchat Kullanıcıları Sevindiren WhatsApp Özelliği İle Karşımıza Çıkacak: İşte Detaylar!

Snapchat reklam üzerinden kazanç

Yakın tarihte hem Android hem iOS kullanıcılarına gelecek olan Snapchat güncellemesi ile yeni bir WhatsApp özelliği kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte yeni güncelleme hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Yıllardır WhatsApp’tan konum paylaşma özelliğinin aktif olarak kullanıldığını biliyoruz. Özellikleri geçtiğimiz yıllarda gelen bir özellik ile birlikte bu konumu anlık olarak paylaşmak da mümkün hale geliyordu. Snapchat ise benzer bir özelliği kullanıcıların beğenisine sunacak Normalde Snapchat haritasında da kullanıcıların konumunu rahatlıkla görebiliyorduk.. Fakat kullanıcıların beğenisine sunulacak olan bu özellik sayesinde konumu anlık olarak da paylaşmak mümkün hale gelebilecek. Böylece WhatsApp’ta kullandığınız konum paylaşma işlevinin aynısını Snapchat vasıtasıyla da görebileceğiz. İşte yakında kullanıcılara sunulacak olan yeni Snapchat güncellemesi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Snapchat Kullanıcıları Sevindiren WhatsApp Özelliği İle Karşımıza Çıkacak: İşte Detaylar!

Geçtiğimiz aylarda Snapchat, Tinder benzeri bir uygulamanın üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Farklı uygulama özelliklerini kendi uygulamasında tanıtan Snapchat, Tinder özelliği, ülkemizde henüz kullanılmıyor. Fakat yakında kullanılmaya başlanacak olan anlık konum paylaşma özelliğinin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor. Yakında gelecek olan canlı konum paylaşma özelliği sayesinde bir arkadaşınıza konumumuzu anlık olarak paylaşabileceksiniz. Normalde Snapchat’te karşımıza çıkan konum paylaşma özelliğinden farkı ise, bu konumu anlık olarak görebilmek olacak.

Snapchat Özelliği

bu özellik farklı sen arıyorlardı insanların işine yarayabilir aynı zamanda WhatsApp’tan mı daha işlevli olabileceğini söyleyebiliriz örneğin gece geç saatlerde dışarıda yazınız ve ilişkili olan bir bölgede iseniz çevrenizdeki insanların veya ekli olduğunuzu arkadaşlarınızın sizin konumunuzu anlık olarak görebilmesi mümkün hale gelecek eğer WhatsApp’ta benzeri bir özelliği kullanabilmek isterseniz bu arkadaşlarımızı ayrı ayrı konum atmanız veya bu arkadaşlarınıza WhatsApp grubu kurmanız gerekecek derim fakat snapchat’in yeni getireceği özellik sayesinde arkadaşlarınıza anlık konumunuzu rahatlıkla paylaşabileceksiniz

Bu özellik telefonunuza arkaplanda aktif bir şekilde çalışabiliyor. Yani anlık konum paylaşımını yapabilmeniz için telefonunuzda Snapchat uygulamasını sürekli açık kalmasına gerek yok. Bazı bölgelerde aktif olarak kullanılmaya başlanan yeni Snapchat özelliğinin Türkiye’ye de yavaş yavaş geldiğini söyleyebiliriz. Farklı model ve sürümlere bağlı olarak, önümüzdeki haftalarda Snapchat’in yüklü olduğu tüm akıllı telefonlara yeni güncelleme gelecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

>> Oppo A76 Sınıfına Göre Fark Yaratacak Özellikler İle Geliyor!

. . . . .