Analistlerin Ripple Tahmini Yok Artık Dedirtti: 2021 Yılı Çok Hareketli Geçecek

XRP fiyatı analistlerin

Analistlerin Ripple tahmini büyük şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Neredeyse her analist farklı bir noktaya değinerek yatırımcıları etkiliyor. Hadi gelin yapılan tahminlere birlikte göz atalım.

Dünyanın en büyük kripto para varlıkları içerisinde yer alan Ripple genellikle olumlu yorumlarla karşılaşıyor. 2017 yılındaki boğa koşusundan sonra aşırı derecede iniş çıkışlı bir rota izleyen bu kripto para birimi yine aynı performansı sergiliyor. XRP boğası olarak da bilinen Credible Crypto, Ripple ile ilgili bazı yorumlarda bulundu.

Birçok kripto para analisti geçmiş dönemlerle bugünleri kıyaslıyor. Ripple boğası aynen bu yöntemi kullandı. 2017 yılında yaşanan boğa piyasasının en kötü performanslarından birisine sahip olan Ripple, sonra da korkunç bir yükseliş yakaladı. Kimse böyle bir yükseliş beklemiyordu. Analistlere göre Ripple, 2021 yılında da benzer bir tablo çizecek.

Analistlerin Ripple tahmini büyük umut verdi

XRP şu sıralar düşüş trendinde. Normalden çok daha az bir değere sahip olan Ripple için herkesin umudu büyük. 2017 yılında yaşanan ve Bitcoin gibi bir kripto parayı bile 1000 dolardan 20 bin dolara taşıyan boğa koşusu herkesin hafızasında taptaze bir şekilde duruyor. O dönemlerde XRP en kötü performanslarından birisini sergiliyordu.

Analistlerin Ripple tahmini

Tüm bu olumsuz durumlara rağmen Ripple en fazla kazandıran kripto paralar içerisine girmeyi başardı. Bu döngü sonucunda fiyat 10 katın üzerine çıktı. Böylece Ripple ilk çıktığı günden bu yana korkunç bir yükseliş elde etmiş oldu. Nisan ayından bu yana 2 dolar zirvesinden devam eden düşüş için analistler panik yapmaya gerek yok diyor.

Rippl SEC davasıyla uğraşıyor

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ripple, birçok banka ile anlaşma yoluna gitti. Para transferi konusunda bu kripto para birimi fazlasıyla kullanışlı. Ancak SEC davası nedeniyle istenilen fiyata henüz gelemedi.

Ripple bu boğa koşusunda 5 dolara bile ulaşabilir. Fakat kripto para yatırımlarının riskli olduğunu ve paranızı kaybetme ihtimalinizin bulunduğunu unutmayın. Peki sizin XRP tahminleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Ekran Kartı Sahipleri Düşük Fiyata Kartlarını Elden Çıkarıyor

>> ETH XRP ve ADA Fiyat Tahminleri: Başarılı Analist Piyasayı Değerlendirdi