Apple Watch 6 Yeni Detaylar Hayal Kırıklığı Yarattı!


Herkesin büyük bir merakla beklediği Apple Watch 6 yeni detaylar yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Şirketin uzun bir süredir akıllı saat modelleri ile ilgili çalışmalar yürüttüğü zaten biliniyordu. Son değişimler ile birlikte, yeni akıllı saat cihazları hakkında bazı detaylar kesinleşmiş oldu. İşte dünyanın en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olan Apple tarafından geliştirilen yeni nesil akıllı saat ile ilgili detaylar.

Akıllı saatler denilince hiç şüphesiz herkesin aklına Apple damgalı cihazlar geliyor. Her ne kadar Samsung ve Huawei gibi firmalar da bu alanda önemli çalışmalar yürütseler bile, gerçekten de Apple çok farklı bir konumda. Özellikle de ekran tasarımlarının kusursuza yakın olması en cazip yönleri arasında bulunuyor. Yazımızın şimdiye kadarki bölümünde yeni model ile ilgili olumlu detaylardan bahsetmiş olsak bile, yine de haberlerin iyi olduğunu söyleyemeyiz.

Apple Watch 6 yeni detaylarla gelmeye devam ediyor

ABD merkezli şirket, yeni nesil akıllı saatleri ile ilgili sunduğu ilk detay ekranlar ile ilgiliydi. Birçok kişi, Apple firmasının cihazlarını ekranları nedeniyle seviyor ve kullanıyor. Apple Watch 6 modellerinde microLED ekranın tercih edileceği defalarca söylense bile, tam olarak kanıtlanamadı. Ne yazık ki yeni nesil akıllı saatler ile ilgili ortaya atılan bu iddia sadece söylenti olarak kaldı. Kısacası Apple için hayal kırıklığı oldu diyebiliriz.

Apple Watch 6 yeni detaylar

Apple tarafından geliştirilen yeni akıllı saat modeli, hem tasarım hem de yazılımsal açıdan neredeyse hiçbir değişiklik sağlamıyor. Hatırlayacağınız üzere Apple Watch 5 modeli çıktığında, Apple Watch 4 cihazları piyasadan kaldırılmıştı. Elbette bunun en büyük nedeni ikisi arasında neredeyse hiçbir fark olmamasıydı. Şimdi yine aynı durum Apple yeni akıllı saat modeli için gerçekleşecek. Apple Watch 6 yeni detaylar incelendiğinde bir önceki model olan Watch 5 ile aynı özelliklere sahip olduğu görülüyor. Bu nedenle firma eski modeli kaldırmak isteyecek diyebiliriz.

Epic Games Yok Artık Dedirtti! A Total War Saga: TROY Yayımlandığı Gün Bedava Olacak

ABD’li teknoloji devinin geliştirdiği saatler ile ilgili elbette sadece olumsuz gelişmeler yaşanmıyor. Aynı zamanda kalp ritmini gösteren çeşitli özellikler bu yeni akıllı cihazlarda öne çıkmayı başarıyor. Sizin bu yeni model hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here