Fiyatı Düşen Akıllı Saatler: Bu Fiyata Başka Yok!

Fiyatı Düşen Akıllı Saatler

Fiyatı düşen akıllı saatler listemizde bu ay yeni modellerin eklendiğini, ve var olan bazı modellerin fiyatının arttığını ekleyelim. İşte detaylar.

Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin bu yıllarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı saatlere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı saat fiyatlarının çok büyük bir makasa sahip olduğunu söyleyebiliriz. En ucuz olarak karşımıza çıkan model, bir akıllı bileklikten bile daha az özelliğe sahip olurken, aralarından en pahalısı ise bir telefon işlevi bile görebiliyor. Bu listemizde sizlere, ucuzdan pahalıya, en çok ilgi gören akıllı saat modellerini inceledik. İşte Temmuz 2022 itibariyle tercih edilebilecek en iyi akıllı saat modelleri.

Fiyatı Düşen Akıllı Saatler: Bu Fiyata Başka Yok!

Piyasada halihazırda satışa sunulan akıllı saat modellerinin 4000 TL civarında olduğunu belirtelim. İşin içine, uygulama yükleme, telefonla konuşma gibi özellikler girdiği zaman, söz konusu modellerin fiyatı artıyor. Bu yüzden ülkemizdeki dolar kurunu da değerlendirdiğimiz zaman, akıllı saat piyasasının 4000 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Bu yazımızda ise sizler için 3000 TL’lere kadar düşen, en çok sevilen akıllı saatlerden bahsedeceğiz. Yani bir akıllı saat için 300 TL’yi fazla görüyorsanız, söz konusu saatin işlevlerini ve rakiplerinin fiyatını baz alarak bir değerlendirme yapmanızı öneririz. İşte fiyatı düşen akıllı saatler.

Huawei Watch GT Active (46.5 mm)

Fiyatı Düşen Akıllı Saatler

1.39 inçlik ekran ile gelen model, 420 mAh’lık pile de sahip. Ayrıca tasarım olarak da hoş durduğunu belirtelim. Fiyatı ise 3000 TL civarında.

Huawei Watch Fit 2 Elegant

Watch Fit 2 Elegant

Fiyatı düşen akıllı saatler listemizde 1.74inçlik bir ekran ile gelen modelin, yine akıllı saat tarafında sevilen modeller arasında yer aldığını belirtelim. Huawei Watch Fit 2 Elegant modeli de, farklı sitelere bağlı olarak 2800-2900 TL civarında satışa sunuluyor.

Huawei Watch GT Runner

Fiyatı Düşen Akıllı Saatler

Listemize yine Huawei tarafından geliştirilen, piyasadaki rakiplerine göre uygun fiyata sahip olduğunu söyleyebileceğimiz akıllı saat ile devam ediyoruz. Huawei Watch GT Runner model, HarmonyOS işletim sisteminden yararlanıyor. 3000 TL civarı fiyatı olan modelin bir hayli işlevli olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic (42mm) (SM-R880) 

Galaxy Watch 4 Classic

Yine uygun fiyata satışa sunulduğunu söyleyebildiğimiz, uygulama yüklenebilen Samsung’un akıllı saat modeli, 2900 TL’lik bir satış fiyatına sahip.

Huawei Watch GT 3 Active (46mm)

Fiyatı Düşen Akıllı Saatler

Fiyatı düşen akıllı saatler listemizde son model de yine Huawei’den geliyor. Huawei Watch GT 3 Active (46mm) modeli, farklı sitelere bağlı olarak 2800 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Bu modelin de yine tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> TikTok Veri Paylaşma İddiaları Ortalığı Fena Karıştırdı

>> Samsung Note Serisi Yeniden Sahalara Dönüyor: Beklenmeyen Açıklamalar