Artık son görülmeyi kişiye özel gizlemek mümkün hale gelecek. İşte detaylar.

WhatsApp iPhone Güncellemesi

WhatsApp yetkililerinin üzerinde çalıştığı özellik sayesinde son görülmeyi kişiye özel bir biçimde gizlemek mümkün hale gelebilir. İşte ayrıntılar.

WahtsApp’ın bir süredir sorunlu anlar ile karşı karşıya kaldığını söyleyebiliriz. Özellikle WhatApp sözleşmesi zamanından sonra çoğu kullanıcı WhatsApp’a mesafeli davranmıştı. Fakat WhatsApp her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Yakında kullanıcıların karşısına geçmesi beklenen özellik ise, çoğu kullanıcıya ‘nihayet’ dedirtti. Yakında sunulacak özellik ile birlikte, son görülmeyi kişiye özel bir biçimde gizlemek mümkün hale gelebilir. Bununla beraber söz konusu güncelleme ile alakalı da bazı sızıntılar mevcut. İşte WhatsApp’ın yakında kullanıcılara kazandırması beklenen özellikler.

Artık son görülmeyi kişiye özel gizlemek mümkün hale gelecek. İşte detaylar.

son görülmeyi gizlemek

WhatsApp her gün farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Yakında yayınlanacak güncelleme ile kullanıcılara sunulacak özellik ise, son görülmenin belirli kişilerden gizlenebilmesi üzerine. WhatsApp’ın ilk olarak Beta programında sunulan özelliğin, yakında tüm cihazlara güncelleme olarak yayınlanacağı biliniyor. Ortaya çıkan görseli incelediğimizde ise, ‘son görülmemi kimler görebilir’ şeklinde bir başlık gözümüze çarpıyor.

Bu başlığı detayları olarak incelediğimizde 4 farklı seçenek karşımıza çıkıyor. Şu an hepimizin kullandığı WhatsApp uygulamasında ise 3 adet seçeneğin olduğunu hatırlatalım. Fakat Beta sürümünde kullanıcıların karşısına çıkan son görülmeyi farklı kişilerden de gizleme özelliği çerçevesinde değiştirilen ayar sekmesini incelediğimizde, ‘Şunun dışında kişilerim’ seçeneğinin gözümüze çarptığını görmekteyiz.

Yani son görülmenizi kişiye özel gizlemeniz çok daha kolay olacak. Üçüncü kısma tıkladığınızda seçtiğiniz insanlara son görülmenizi ayrı olarak gizleyebileceksiniz. Fakat söz konusu güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih bulunmuyor. Biliyorsunuz ki son görülmeyi kişiye özel kapatma özelliği WhatsApp Beta versiyonunda halihazırda test ediliyor. Önümüzdeki aylarda ise söz konusu özelliğin tüm WhatsApp kullanıcılarına yayınlanması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni sürüm hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Son dakika! Telegram paralı oluyor, işte detaylar

>> Bu marka akıllı telefonda Avrupa’da lider: Xiaomi’ciler üzgün