Binance Kripto Para İle Ödeme Sistemi Başlatıyor: Bifinity Devrimi

Telegram'dan kripto para

Binance kripto para ile ödeme sistemi başlatıyor. Bu yeni sistem ile birlikte artık dijital varlıklar üzerinden ödeme yapılabilecek.

Bifinity devrimi sonunda dünyayı değiştirmek için aktif hale geldi. Bugün yeni bir şirket kurduğunu açıklayan Binance son derece önemli çalışmalara yer veriyor. Kripto tüccarları ve işletmeler artık yeni sistem ile birlikte kripto paralar üzerinden ödeme yapabilecek. Böylece dijital varlıkların gerçek hayatta kullanımı sağlanacak.

Mastercard ve Visa gibi ödeme yöntemlerini bilirsiniz. Binance tarafından kurulan yeni sistem işte tam olarak bunun aynısı olacak. Şirket bir dizi API ile birlikte sistemi aktif hale getirdi. Birçok kripto paraya destek verecek olan bu sistem ile birlikte artık kripto paralar üzerinden ödemeler kolaylıkla yapılabilecek.

Binance kripto para ile ödeme sağlayacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance yeni bir şirket kurdu. Bu şirketin adı Bifinity olarak belirlendi. Yeni şirket adeta bir ödeme sistemi gibi kullanılacak. Kripto paraların gerçek hayata entegre edilmesi için bütün sistemler hazırlandı. Geleneksel finansı kripto paralar ile birleştirecek olan bu proje büyük heyecan yarattı.

Binance kripto para ile ödeme

Yeni sistemin en önemli açığı ise henüz çok taze olması. Bu nedenle sistemin biraz daha süreye ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Şirket tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda yeni nesil ödeme teknolojisi sadece birkaç ay içerisinde kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek.

DEX cüzdanları ile entegrasyon sağlayacak

Bu yeni sistemin DEX cüzdanları ile entegrasyon sağlayacağı söylendi. Binance markası nedeniyle güven veren bu platform kendisinden bekleneni fazlasıyla verebilecek güce sahip. İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinde popüler olan Paysafe ile bu sistemin entegre edileceği söyleniyor.

Kartların kripto paralarla ödemeye açılması önümüzdeki yıllarda dijital varlıkların çok daha önemli hale gelmesini sağlayacak. Peki sizce kripto para birimleri gerçek hayatta kredi kartları ile kullanılabilmeli mi? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Binance Kripto Para Dolandırıcılığı Konusunda Uyardı: Buna Çok Dikkat Edin

>> Binance Yatırım Fonu Oluşturuyor: Milyar Dolarlık Dev Yatırım