Balinaların En Sevdiği Kriptolar Bakın Hangileri Oldu: Almaya Doyamadılar

Türkiye'de bu kriptolara

Balinaların en sevdiği kriptolar sonunda belli oldu. Özellikle son dönemlerde bazı dijital varlıklardan daha fazla aldıklarını görüyoruz. İşte merak edilen tüm detaylar.

.

Balinaları takip eden platformlar tarafından yapılan açıklamalara göre şu sıralar bazı kripto para birimleri onlar için daha değerli. Özellikle Bitcoin ve Ethereum kaynaklı düşüşler nedeniyle yaşanan piyasa geri çekilmesi sona ermek üzere. FED büyük baskı yapmasına rağmen yine de dijital varlıklar iyi direniyor.

Son 24 saat içerisinde en fazla alınan ilk 10 token içerisinde MATIC ve UNI ilk sırada yer alıyor. Bu dijital varlıklar balinaların bugünlerdeki gözdesi gibi görünüyor. Almaya doyamadıkları bu kripto para birimi onlara iyi miktarda kazanç sağlayabilir.

Balinaların en sevdiği kriptolar hangileri oldu?

Her balina farklı bir kripto para birimine yöneliyor. Mesela bazıları Ethereum destekli dijital varlıklara yönelirken kimileri ise daha çok Bitcoin destekli kripto paralara önem veriyor. Ayrıca bazıları bağımsız borsalara daha düşkün. Ethereum balinaların ise iki büyük favorisi var.

Balinaların en sevdiği kriptolar

Konu ile ilgili ortaya çıkan son detaylara bakacak olursak balinalar özellikle Ethereum bağlantılı dijital varlıklara çok ayrı bir önem gösteriyor. Korku ve açgözlülük endeksi nötr durumda olsa bile yine de onlar bu kripto para birimlerini almaktan vazgeçmiyor. Şu sıralar MATIC ise 1,71 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasaların gözü ABD Merkez Bankası’nda

Her ne kadar balinalar ciddi bir kripto para birimine sahip olsa bile yine de onların bile gözü ABD Merkez Bankası’nda. Oradan gelecek kötü bir haber nedeniyle dijital varlıklarda ciddi bir geri çekilme yaşanabilir. Bitcoin her ne kadar 42 bin doların üzerinde tutunsa da bu uzun sürmeyebilir.

UNI fiyatına bakacak olursak şu anda 10,7 dolar düzeyinde olduğunu görüyoruz. Bu kripto para birimi önümüzdeki günlerde gelecek olumlu haberler ile birlikte iyi bir yükseliş yakalayabilir. Gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Dünyasında Haftanın En İlginç Haberleri (1 – 8 Şubat)

>> Kripto Paralarda Güvenlik Önlemleri Hayat Kurtarır: Bu Önlemlere Çok Dikkat Edin

. . . . .