Bu 5 Metaverse Projesi 100x Yapabilir: Solana Gücü Devrede

Türkiye'de Metaverse arsaları

Bu 5 metaverse projesi 100 kata kadar kazandırabilir. Solana ağı burada son derece önemli bir etkiye sahip. Hadi gelin konu ile ilgili merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

2022 yılında birçok farklı proje piyasaya sunulacak. Bu projelerin önemli bir bölümünün metaverse alanında olması bekleniyor. Fakat kimi projeler şu anda hazır olarak kullanıcıları bekliyor. Özellikle metaverse kripto para birimleri fazlasıyla ön planda. Popüler analistlerden Coner Kennedy konu ile ilgili son derece önemli bazı açıklamalara yer verdi.

Bu ünlü analist 2022 yılında metaverse ve NFT kripto para birimlerinin ön planda olacağını düşünüyor. Ona göre aynı yıl içerisinde patlama yapabilecek ilk kripto para birimi GENE coin. Play to earn mantığına sahip. Oynadıkça bu kripto para biriminden daha fazla kazanabiliyorsunuz.

Bu 5 metaverse projesi ön planda

Analist tarafından yapılan yorumlara baktığımızda en fazla önerdiği diğer kripto para biriminin ise CWAR olduğunu görüyoruz. Solana Blockchain ağı üzerinde kurulu olan bu kripto para birimi aksiyon dolu bir bilgisayar ve mobil oyun içerisinde kullanılıyor.

Bu 5 metaverse projesi

CHICKS hızlı bir şekilde büyüyen kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Ünlü analist sadece 3 Eylül 2021 tarihinden itibaren bu kripto para biriminin 600 binden fazla topluluk kazandığını söylüyor. Ne kadar çok sosyal topluluk olursa o kadar hızlı yükselme imkanı buluyorlar.

Analistlerin önerdiği diğer kripto paralar

Kripto para analistleri tarafından en çok önerilen projelerden bir diğeri ise FCON oldu. Bu projede oyun içi nesneler NFT şeklinde. Oyuncuların satın aldıkları kazandıkları veya ürettikleri şeyler NFT değeri taşıyor.

SLIM en fazla önerilen son dijital varlık olarak karşımıza çıkıyor. Bu kripto para birimi özellikle Solana ile yakın bir ilişkiye sahip. Hatta bu kripto para birimi için launchpad olacağı söyleniyor. Bu tür önemli Metaverse proje haberleri geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Yasası Kapıda! Peki kimleri kapsayacak? Nasıl vergi alınacak?

>> Kripto para yasakları gündeme bomba gibi düştü: 2022 zor geçecek