Bu Kripto Paraları Balinalar Topluyor: Yükselme İhtimalleri Olan 5 Altcoin

2022 kripto para araştırması

Araştırmacılar tarafından yapılan açıklamalara göre bu kripto paraları balinalar toplamaya başladı. Özellikle son dönemlerde yaşanan trend ile uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Hadi gelin merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

Bazı kripto paralar balinalar tarafından çok fazla seviliyor. Özellikle Metaverse projelerinin bu konuda ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca play to earn kategorisinde yer alanlar yine en fazla yükseliş elde eden kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Balinalar tarafından bu projelere büyük yatırımlar yapıldığını söyleyebiliriz.

Oyna kazan olarak isimlendirilen projelere yatırımlar yapan balinalar öncelikle GALA coin almaya başladı. Light olarak bilinen bir balina yaklaşık 4 milyon dolarlık GALA satın aldı. Böylece kripto paralarda nerelere doğru bir yönelim olacağını göstermiş oldu.

Bu kripto paraları balinalar stokluyor

Balinalar tarafından en fazla alınan diğer kripto para birimlerinden bir diğeri ise MANA oldu. Metaverse projeleri içerisinde yer alan ve Facebook ile son derece uyumlu bir şekilde çalışma ihtimali olan bu kripto para birimi yükseldikçe yükseliyor.

bu kripto paraları balinalar

Özellikle son dönemlerde Metaverse ve NFT tokenlerinde önemli gelişmeler yaşanıyor. MANA bunlardan sadece bir tanesi. Ayrıca WBTC olarak bilinen kripto parada da yine balinaların yatırım yaptığı görülüyor. Son olarak bir meme coin balinalar için yatırım aracı oldu. Elon isimli bu kripto para birimi bazı balinalar tarafından küçük miktarlarda alındı.

GALA önümüzdeki haftaların yıldızı olabilir

Balinalar genellikle yükseliş potansiyeli yüksek kripto paralara yöneliyor. Bunlardan bir tanesi de GALA olacak gibi görünüyor. Ancak MANA yine ben buradayım dercesine güçlü bir yükseliş sergiliyor.

Önümüzdeki haftalarda Metaverse projelerinin ve Gaming kategorisinin ön plana çıkması bekleniyor. Bitcoin ise ne yazık ki düşüşe devam ediyor. Büyük kripto paralardan oyun alanında güçlü bir para akışı olduğunu söyleyebiliriz. Peki siz son dönemlerde kripto paralar ile ilgili yaşanan bu gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Hindistan Kripto Paraları Yasaklayabilir: Çılgınca Bir Hamle

>> Kripto Paralarda Düşüş Durdurulamıyor: Boğaların Gözleri Yaşlı