Apple’ın Kilit İsmi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: Yükseliş Beklentisi Oluştu

Apple'ın kilit ismi kripto

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Apple’ın kilit ismi kripto paralar hakkında son derece önemli açıklamalara yer verdi. Onun bu açıklamaları ile birlikte dijital varlıklarda yükseliş beklentisi oluştu.

Apple tüm dünyanın en fazla dikkat çeken şirketleri arasında yer alıyor. Onların yaptığı en ufak bir yatırım bile tüm dünyada yankı bulabiliyor. Söz konusu kripto paralar olunca işler çok daha farklı bir noktaya ulaşabiliyor. Elon Musk tweetleri bile kripto paraların yüzde 100 oranında artmasını sağlıyor.

Apple markasının kilit ismi olarak bilinen Tim Cook kripto paralar ile ilgili son derece önemli bir açıklama yaptı. New York Times tarafından gerçekleştirilen çevrimiçi bir programa katılan ünlü CEO, kripto paralara yatırım yapmanın mantıklı olduğunu söyledi. Ayrıca kendisinin kripto paralara yatırım yaptığını da açıkladı.

Apple’ın kilit ismi kripto paraları mantıklı buluyor

2011 yılından beri Apple’ın CEO görevini yürüten Tim Cook kendisinden beklenmeyen açıklamalar yaptı. Bildiğiniz üzere Apple ve şirketin üst düzey yöneticileri son derece temkinli açıklamalar yapıyor. Herhangi bir teknoloji tam olarak oturmadan açıklama yapmaktan çekiniyorlar.

Apple'ın kilit ismi kripto

Şirketin en üst düzey ismi kripto paralara yatırım yapmanın mantıklı olduğunu ve kendisinin de kripto para yatırımı olduğunu açıkladı. Çeşitlendirilmiş bir portfolyoya dahil olarak kripto paraya sahip olmanın son derece mantıklı olduğunu özellikle belirten Tim Cook bu bir yatırım tavsiyesi değildir ifadesini kullandı.

Apple ileride kripto para alabilir mi

Bazı şirketler sürekli olarak kripto para alımı yapıyor. Hatta Tesla bile Bitcoin aldığını açıklamıştı. Şimdi ise tüm gözler Apple markasına çevrildi. Birçok kişi şirketin kripto para alımları yapmasını bekliyor. Böyle bir durumda Bitcoin başta olmak üzere tamamında ciddi bir sıçrama yaşanacaktır.

Apple CEO’su Tim Cook tarafından kripto para alımı yapılması borsalarda yeni bir hareketliliğe neden oldu. Peki sizce Apple kripto para almalı mı? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> McAfee rekor fiyata satıldı! Şirket ve John McAfee Hakkındaki detaylar haberimizde

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Çok Heyecanlı Geçti: Dolandırıcılık Haberleri Ön Planda (26 Ekim – 2 Kasım)