Bütçe Dostu Telefon Samsung Galaxy A04e Tanıtıldı!

Galaxy A04e

Bütçe dostu uygun fiyatlı yeni Samsung modeli Galaxy A04e tanıtıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Galaxy A04 serisine ait birçok model tanıtılmıştı. A04 ve A04s modelleri, seriye ait tanıtılan modeller arasında yer alıyor. Yakın zamanda resmiyet kazanan Galaxy A04e modeli ise serinin en uygun fiyatlı modeli olarak anılıyor. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı yeni cihaz hakkında tüm detaylar.

Bütçe Dostu Telefon Samsung Galaxy A04e Tanıtıldı!

Söz konusu modelin tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelde 6.5 inçlik 1600×900 çözünürlüğünde damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Ayrıca bu ekranın. Arka panelini incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış ikili kamera kurulumu bulunuyor. Bu kameraların 13 MP, 2 MP olarak sıralandığı biliniyor. Ana kameranın yanı sıra diğer kameranın derinlik kamerası olduğunu belirtelim.

Galaxy A04e

Ön tarafta bulunan kamera ise 5 MP çözündüğünde olacak. Pil tarafına baktığımız zaman 5.000 mAh’lik bir kapasite ile bizleri karşılayacak model, bu pili 15W hızlı şarj desteği ile güçlendirecek. Cihazın 3 farklı renk seçeneği ile geldiğini görmekteyiz. Bu renkler siyah pembe ve mavi olarak sıralanmış durumda.

Galaxy A04e

Samsung’un veri tabanında Galaxy A04e hakkında birçok detay sızdırılmış durumda. Yani bu bilgilerin kesin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat ne yazık ki söz konusu modeli fiyatı hakkında ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Eğer seriye ait diğer modeller olan Galaxy A04s ve A04 modellerinin fiyatları ile kıyaslayacak olursak, A04e modelinin de uygun fiyata sahip olacağını tahmin ediyoruz.

İlgili Haberler

>> Microsoft’tan CC Cleaner’a Rakip: PC Manager