Samsung Galaxy A04s Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Galaxy A04s

Samsung Galaxy A04s modeli hakkında çoğu detay ortaya çıktı. İşte uygun fiyata sahip olacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy A04s modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok ayrıntıya şahit olmuştuk. Sonunda yeni model hakkında çoğu detay ortaya çıktı. Söz konusu modelin tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelde 6.5 inçlik 720p çözünürlüğünde damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Ayrıca bu ekranın 90 Hz tazeleme oranı ile bizleri karşılaması da önemli bir avantaj. Arka panelini incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Bu kameraların 50 MP, 2 MP ve 2 MP olarak sıralandığı iddia ediliyor. Ana kameranın yanı sıra diğer iki kameranın derinlik ve makro olarak sıralandığını belirtelim.

Samsung Galaxy A04s Piyasanın En Ucuzu Olacak!

Ön tarafta bulunan kamera ise 5 MP çözündüğünde olacak. Pil tarafına baktığımız zaman 5.000 mAh’lik bir kapasite ile bizleri karşılayacak model, bu pili 15W hızlı şarj desteği ile güçlendirecek. Ortaya çıkan render görüntülerini incelediğimizde cihazın 3 farklı renk seçeneği ile geldiğini görmekteyiz. Bu renkler siyah beyaz ve yeşil olarak sıralanmış durumda.

Galaxy A04s

Teknik tarafa baktığımızda ise Samsung tarafından geliştirilen Exynos 850 yonga seti, Galaxy A04s modelinde bulunacak. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama bulunuyor. 32 GB’lık depolamayı yetersiz bulanlar için, genişletebilir bir depolama alanı olduğunu da belirtelim. Cihazın fiyatı hakkında resmi bir açıklama bulunmasa da bazı sızıntılar ortaya çıktı. İddialara göre Samsung Galaxy A04s modeli 169 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip olabilir. Türkiye fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat 169 Euro’yu Türk lirasına çevirdiğimiz zaman 3000 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Vergiler ve bayi karlarını eklediğimiz zaman 5.000-6.000 TL’lik bir fiyat karşımıza çıkabilir. Önümüzdeki günlerde yeni modelin tanıtım tarihi ve Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Piyasanın Kralı Geliyor!