Counter Strike: Global Offensive Oyunu Yeni Güncellemelerle Daha Heyecanlı

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive oyunu tüm dünyada en fazla oynanan oyunlar içerisinde yer alıyor. Bu nedenle geliştirici ekibinin son derece zorlu bir göreve sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yeni güncellemeler ile birlikte bu görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirdiler.

Oyuna gelen yeni yazılım güncellemesi sayesinde birçok yenilik yaşandı. Ayrıca bazıları neredeyse ilk defa kullanıcılara sunuluyor. Oyunda ilk ortaya çıkan yenilik ise haritalar ile ilgili. Bu tür oyunlarda genellikle harita yenilemeleri çok sık yaşanıyor. Ancient, Mocha, Grind ve Cache ismindeki haritalar güncellendi.

PUBG oyununda da yine ilk olarak haritalar güncellenmişti. Bu defa sadece temelden değişim yapılmadı. Aynı zamanda haritaların bazı noktalarında iyileştirmeler ve ufak rötuşlar gerçekleşti. Böylece oyuncuların çok daha keyifli bir oyun yaşaması için görsel kalite arttırıldı.

Counter Strike: Global Offensive oyunu performans iyileşmesi yaşadı

Bu yeni güncelleme ile birlikte performansta önemli ölçüde iyileştirme sağlandı. Ayrıca kuş seslerinin çok daha az duyulması için bazı küçük değişiklikler yapıldı. Gökyüzü ise eskisine oranla daha yeni diyebiliriz. Ayrıca canlı renkler seçeneği kullanıcılara tekrar sunuldu.

Counter Strike: Global Offensive oyunu

Oyunda 2 farklı bağımsız geliştiricinin olduğu söyleniyor. Bu geliştiriciler özellikle optimizasyon sorunlarına odaklandı. Çok küçük hatalar olarak görülse bile yine de kullanıcıları bazen bıktırabiliyor. İşte tam da bu nedenle Valve iki farklı bağımsız geliştiricisini bu oyun için kullandı. Görünüşe bakılırsa bu defa şirketin başarılı olduğu söylenebilir.

Valve oyunlarda optimizasyon sorunlarına yoğunlaşacak

Ortaya çıkan son detaylara göre Valve’nin tüm oyunlarda optimizasyon sorunlarına yoğunlaşacağı ifade ediliyor. Özellikle Counter Strike: Global Offensive gibi oyunlar çok daha fazla. Bu tür güncellemeleri alacak gibi görünüyor.

Gelen son detaylara göre oyuncular bu yeni yazılım güncellemesini kullanabilir. Oyunculara açılan bu sistem muhtemelen ilk oynanıştan itibaren size performans yüksekliğini hissettirecek. Counter Strike: Global Offensive oyunu sizce daha başka hangi güncellemeleri alırsa daha eğlenceli olur? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Call of Duty Modern Warfare Oyununa İmza Atanlar Firmadan Ayrıldı

>> Epic Games Ücretsiz Oyunları Kullanıcıları Yüksek Paralar Harcamaktan Kurtardı