Elon Musk Dogecoin Yorumlarıyla Büyük Spekülasyon Yapıyor

Elon Musk Dogecoin
Google News Abone Ol

Dünyanın en ünlü girişimcileri arasında yer alan Elon Musk Dogecoin yorumları ile birlikte büyük spekülasyon yapıyor. Hadi gelin bu konu ile ilgili bütün detaylara birlikte bakalım.

Borsalarda bazen spekülatif hareketler yaşanabiliyor. Mesela Gamestop olayları bunun en net örnekleri arasında yer alıyor. Şimdi ise Dogecoin aynı probleme neden oluyor. İşin aslına bakacak olursak herkes için bu bir problem değil. Bazıları bu tür işlerden çok büyük paralar kazanabiliyor.

Düşünsenize, gece Dogecoin alıyorsunuz ve sabah bir uyandığınızda fiyatının yüzde 300 arttığını görüyorsunuz. İşte bu tür durumlar borsada genellikle çok nadiren görülür. Özellikle de şu sıralar daha fazla görülmeye başlandığını söyleyebiliriz.

Elon Musk Dogecoin fiyatının uçmasına neden oldu

Kripto para birimlerine verilen destek yeni yeni güçlendi. Bundan kısa bir süre önce PayPal şirketi Bitcoin yatırımı yapacağını söylemişti. Bunun üzerine kripto paranın fiyatında çok sert bir yükseliş ortaya çıktı. İlerleyen zamanlarda popüler kripto para birimleri ve diğer tüm kriptolar yavaş yavaş yükseldi.

Elon Musk Dogecoin
Tüm bunların üzerine Elon Musk bazı açıklamalar yaparak olayı alevlendirdi. Kripto paralara güvendiğini söyledi ve böylece fiyatlarda aşırı artış yaşandı. Dogecoin fiyatında yaşanan bu artışlar ile birlikte aynı zamanda Bitcoin ve diğer kripto paralarda da yükseliş ortaya çıktı. Bugün geldiğimiz noktada ise artık durdurulamaz bir fiyat artışı var.

Kripto piyasasında yükseliş devam edebilir

Yatırım yapılacak olan herhangi bir borsa marketinde ilk bakılan noktalardan birisi de hacimdir. Eğer hacim yüksek ise o zaman yükselme devam edebilir. Kripto para piyasasına bakıldığında hacim gerçekten de son derece iyi bir noktada. Bu durum bize ilerleyen zamanlarda bir yükseliş meydana gelebileceğini gösteriyor.

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinde ortaya çıkan yükselme hareketleri bir süre daha devam edebilir. Ayrıca Dogecoin yine aynı şekilde kademe kademe yükselişini sürdürebilir. “Elon Musk Dogecoin” ile alakalı yorumları devam ederse fiyat artışı da devam edecektir.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin Fiyatı Yükselecek Mi Azalacak Mı: İşte Son Yaşanan Gelişmeler

>> Elon Musk Bitcoin Hakkında Bakın Neler Söyledi


CEVAP VER