Paranormal Activity Filmi Yeni Detaylarla Geliyor

Paranormal Activity filmi
Google News Abone Ol

Herkesin büyük bir merakla takip ettiği Paranormal Activity filmi bir süredir gündemden düşmüştü. Şimdi ise yeniden kendisinden bahsedilecek gibi görünüyor.

Bazı filmler sadece film olarak kalmaz. Aynı zamanda yeni bir akım başlatır. Paranormal Activity bunlar arasında önemli bir yere sahip. Modern kamera ve programların dışında bu film için sadece amatör bir kamera kullanılmıştı. Yani Hollywood filmlerinin tam aksi yapılmıştı.

Filmden sonra ortaya çıkan bazı yapımlarda yine amatör kamera tercih edildi. Böylece büyük bir akım başlamış oldu. 2007 yılında çok ciddi bir yükseliş kaydeden bu film, büyük başarılar kazandı. Hatta vizyona girdiği ilk günden itibaren izlenme rekorları bile kırdı. Üstelik bunu korku filmi kategorisinde başardı.

Paranormal Activity yönetmen ve yapımcıları ortaya çıktı

Bu filmin yeni yönetmen ve yapımcılara sahip olacağı söyleniyordu. Paranormal Activity 7 filmi ile birlikte yeni bazı gelişmeler yaşandı. Bu filmin hem yönetmeni hem de yapımcısı ortaya çıktı diyebiliriz. Bu konu uzun bir süredir belirsiz kalmaya devam ediyordu.

Paranormal Activity filmi
Gelen son detaylara göre filmin yönetmeninin Will Eubank olacağı söylendi. Bu isim korku filmi alanında gerçekten de iyi işler ortaya çıkarabiliyor. Ayrıca kendisinin Christopher Landon ile birlikte çalışacak olması yine büyük bir şans denilebilir.

Paranormal Activity filmi böylece iki büyük isme devredilmiş oluyor.

Paranormal Activity çıkış tarihi belli oldu

Bu film ile ilgili en büyük soru işaretlerinden birisi de ne zaman vizyona gireceğiydi. Gelen son detaylara göre film 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. Aslında normal şartlarda 2021 yılının son aylarında vizyona girebilirdi. Ancak salgın nedeniyle bu pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle filmin daha geç tarihlerde yayınlanması kararlaştırıldı.

Bir iblis tarafından takip edilen aileyi anlatan bu filmde, muhtemelen temel detaylar aynı kalacak. Ancak filmin 2021 yılından birçok esinti barındıracağı söylenebilir. Ayrıca popüler bir anlatımın tercih edileceği de söylentiler arasında. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Activision Modern Warfare Karakteri Yüzünden Davalık Oldu

>> Harry Potter Dizisi HBO Max İle Gelebilir: Herkesi Heyecanlandıran Açıklamalar Yapıldı


CEVAP VER