En Güçlü Kameralı Telefonlar: Fiyat Performans Odaklı!

En Güçlü Kameralı Telefonlar

En güçlü kameralı telefonlar listemizde 15.000 TL altına satılan modeller listeledik. İşte fiyatlar artmadan alınabilecek modeller.

Kullanıcıların, akıllı telefonlarda aradığı en temel özelliğin kameralar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yaşanılan anları ölümsüzleştirme isteği ve sosyal medyaaya olan ilginin artması, kullanıcıların bir telefon alırken kamerasını önemsemesindeki en önemli etken oldu diyebiliriz. Çoğu marka, yüksek çözünürlüklü kameraları ile akıllı telefonları pazarlamaya devam etti. Özellikle Çinli markalarda yüksek çözünürlüklü kameraya sahip akıllı telefonların bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu listemizde ise yüksek kamera çözünürlüğü ile karşımıza çıkan 15.000 TL altına satışa sunulan en güçlü modellerden bahsedeceğiz. İşte en iyi kameralı telefonlar.

En Güçlü Kameralı Telefonlar: Fiyat Performans Odaklı!

Samsung Galaxy A73 5G

Samsung Galaxy A73 5G

En Güçlü Kameralı Telefonlar listemizin ilk sırasında Samsung yer alıyor. 12 MP kamera ile gelen model f/1.8 diyafram açıklığına sahip. Bu sayede söz konusu modelin düşük ışık performansının son derece tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca video tarafında 4K desteğinin de olduğunu belirtelim. Fiyatı ise farklı sitelere bağlı olarak 13.900 TL civarında.

Samsung Galaxy S21 FE 5G (256 GB)

Samsung Galaxy S22 FE

Listenin amiral gemisi akıllı telefonlara en çok yaklaşan modeli S21 serisinden geliyor. S21 serisinin uygun fiyatlı üyesi S21 FE, 15.000 TL’lik bir satış fiyatına sahip. 12 MP kamera ile gelen model f/1.8 diyafram açıklığına sahip. rıca video tarafında 4K desteğinin de olduğunu belirtelim.

Xiaomi 11T

Geçtiğimiz yıl tanıtılan orta üst segment akıllı telefon, 108 MP’lik devasa çözünürlükte bir kamera ile geliyor. f/1.75 diyafram açılığına sahip olan Xiaomi’nin uygun fiyatlı performans odaklı serisinin modeli 4K 30 FPS videolar kaydedebiliyor. Tabii ki 30 FPS video kaydınınım yetersiz olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat 4K çözünürlüğünde olduğu için tatmin edici bir performans gösterecektir.

Poco X4 GT (256 GB)

En Güçlü Kameralı Telefonlar

En Güçlü Kameralı Telefonlar listemizin işlemci tarafında en güçlü modeli Poco X4 GT, hem kamera tarafında hem de teknik özellik tarafında tatmin edici özellikler ile geliyor. Söz konusu modelin, Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olduğunu ve 64 MP kamera ile geldiğini belirtelim. Fiyatı ise 13.500₺ civarında.

İlgili Haberler

>> Tüm Zamanlarda En Çok Kazanan Filmler!