En İyi Akıllı Telefonlar Bakın Hangileri Oldu: Eylül Listesi Açıklandı

En iyi Android telefon

En iyi akıllı telefonlar listesi açıklandı. Bu listeye bakıldığında bazı cihazların sürpriz yaptığını görüyoruz. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte göz atalım.

Akıllı telefon sektöründe bazı web siteleri önemli yer tutuyor. AnTuTu bunlar içerisinde en çok göze çarpan platform olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformda akıllı telefonların kıyaslaması yapılıyor. Bataryası en güçlü olan cihazlar veya kamerası en kaliteli akıllı telefonlar gibi bazı kıyaslamalar yer alıyor.

Yapılan kıyaslamalar kullanıcılara etki ediyor. Bazıları sırf bu listelere bakıp kararını verebiliyor. Özellikle Android cihazlar ile ilgili yapılan kıyaslamalar fazlasıyla dikkat çekiyor. Yeni yayınlanan bir kıyaslama listesi dikkatleri yine bu siteye çevirdi. Sitede en güçlü Android akıllı telefon olarak Nubia Red Magic seçildi.

En iyi akıllı telefonlar listesi ezber bozdu

Listeye bakıldığında bizleri snapdragon 888+ sürprizi karşılıyor. Üst düzey Android cihazların tamamı snapdragon 888 ile güçlendirildi. Bu aynı zamanda önemli bir detayı kullanıcılara sunuyor.

  • Nubia Red Magic 6S modeli 857 bin 918 puan
  • Xiaomi Black Shark 4 Pro 837 bin 715 puan
  • Vivo X70 Pro+ 836 bin 943 puan
  • iQOO 8 Pro 836 bin 410 puan
  • Asus ROG Phone 5 cihazı 828 bin 509 puan
  • OnePlus 9 modeli 809 bin 562 puan

Yukarıda yer alan liste en güçlü amiral gemisi Android akıllı telefonları gösteriyor.

Xiaomi Mi 11 Lite

Orta segmentin kralı Xiaomi oldu

En fazla dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden birisi de hiç şüphesiz Xiaomi. Şirket, özellikle orta segment cihazlarda ön plana çıkmayı başarıyor. Böylece kendisini her defasında kanıtlıyor. Tüm bu modellere bakıldığında Xiaomi Mi 11 Lite ve Honor 50 Pro ilk sıralarda yer alıyor.

Android cihazlarda genellikle Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin ön planda olduğu görülüyor. Peki sizce Eylül ayının en iyi akıllı telefonu hangisi olmalıydı? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Samsung Müjdeyi Verdi! Ray Tracing Teknolojisi Telefonlara Geliyor!

>> Araçlarda ÖTV Fiyatlarını İndirmeyen Bayilere Ceza Gelebilir: Bakanlık Denetimlere Başladı