En Ucuz Samsung Tablet Güncelleme Alıyor!

En Ucuz Samsung Tablet

Geçtiğimiz yıl tanıtılan en ucuz Samsung tablet modeli Galaxy Tab A7 Lite güncelleme almaya devam ediyor. İşte tüm ayrıntılar.

Pandemiden sonra tabletlere olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma döneminden sonra Dünya’da tabletlerin satışı tavan yaptı. Bu durumdan dolayı çoğu teknoloji devi farklı fiyat segmentine sahip tabletler üretmeye başladı. Piyasada her fiyat segmentine özel tabletler bulunuyor. Pandemi süreci ve dolar kurunun artmasından sonra, her teknolojik alette olduğu gibi tabletler tarafında da fiyatlar uçtu. Bu yüzden uygun fiyatlı performans odaklı tabletler aranmaya başlandı.

Samsung ise bu talebe kayıtsız kalmadı ve özellikle çocuklar için geliştirilen Samsung Galaxy Tab A7 modelini piyasaya sürmüştü. 2021 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülen model, aylar sonra da Türkiye’ye giriş yapmıştı. Ülkemizde de uygun fiyattan satışa sunulan en ucuz Samsung tablet modeli, güncelleme almaya devam ediyor. İşte 2.000 TL civarında satın alabileceğiniz en güçlü tablet.

En Ucuz Samsung Tablet Güncelleme Alıyor!

En ucuz Samsung tablet olarak adlandırabileceğimiz Galaxy Tab A7 Lite, Güney Koreli şirketin bu hafta başlarında Android 13 güncellemesini yayınladığı an daha da fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Çünkü benzer fiyat etiketine sahip modellerimde, yalnızca ilk yıl güncelleme alan cihazlar karşımıza çıkıyor. Fakat Samsung, bu sözünü tutmaya devam etmiş olacak ki, dev güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Ülkemizde de tercih edilen tabletler arasında yer alan Tab A7 Lite, 2.000 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

En Ucuz Samsung Tablet

Galaxy Tab A7 Lite’ta yapılan bazı harika fırsatlardan sonra, tablet artık uzun zamandır beklenen Android 13 güncellemesini alıyor. Şu anda güncelleme Çin, Hong Kong ve Tayvan’daki Galaxy Tab A7 Lite cihazları için mevcut ancak Samsung’un önümüzdeki günlerde daha fazla ülkede kullanılabilirliğini genişleteceğini güvenle söyleyebiliriz. Güncelleme, birçok görsel değişiklik ve özelleştirme seçeneği ekleyen One UI Core 5.0 geliştirmelerini içerir. Ayrıca Kasım 2022 güvenlik düzeltme eki ve Kamera, Samsung İnternet ve Galeri gibi uygulamaların yeni sürümleriyle birlikte gelir.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S22 FE Yolda: FE Serisi Geri Dönüyor!