Epic Games 145 TL Dağıtıyor: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar

Epic Games 145 TL Dağıtıyor: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar

Epic Games 145 TL
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük oyun platformlarından bir tanesi olarak bilinen Epic Games, 145 TL dağıtıyor. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Herkesin eve kapandığı şu günlerde oyunlara olan talep eskisinden çok daha fazla. Bu durumun farkında olan oyun platformları, genellikle çeşitli kampanyalar ile kullanıcıları kendisine çekmeye çalışıyor bildiğiniz üzere oyun platformları arasında gerçekten de çok büyük bir rekabet var.

Bu rekabette öne geçmek isteyen ve iyi bir sıralamada yer alma amacında olan oyun platformları, genellikle son derece cazip kampanyalar sunabiliyor. Böyle bir stratejiyi en iyi yürüten isim ise hiç şüphesiz Epic Games oldu. Şirket bu hafta kullanıcılara tam 145 TL değerinde iki oyun dağıtacak.

Epic Games 145 TL değerindeki oyunlar hangileri olacak

Pillars of Eternity – Definitive Edition ve Tyranny – Gold Edition oyunları, bu hafta Epic Games tarafından ücretsiz bir şekilde dağıtılacak. Hadi gelin bu oyunların detaylarına birlikte göz atalım.

Pillars of Eternity – Definitive Edition

Bu oyunda antik gizemleri bulmanızı sağlayan birçok canavar görmeniz mümkün. Kayıp sandıkları bunlar için sizlere yardımcı olacak. Canavarlarla dolu zindanlar ilginç görsellerle heyecanı arttıracak. Bu oyun genellikle olumlu yorumlar aldı ve kullanıcılar tarafından çokça beğenildi.

Epic Games 145 TL

Epic Games 145 TL değerinde olan şu anda ise ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz oyun, muhtemelen ciddi bir beğeni kazanacak.

  • Windows Vista 64-bit işletim sistemi olarak yeterli olacaktır.
  • RAM bakımından 8GB tavsiye ediyoruz.
  • 14 GB kullanılabilir alan depolama imkanı sunuyor.

Tyranny – Gold Edition

Bu oyun ücretsiz bir şekilde kullanıcılara dağıtılacak. Son derece detaylı grafiklere sahip olan oyun, genellikle pozitif yorumlar aldı. Bu oyun için şu sistemleri öneriyoruz.

  • Windows 7 64 bit işletim sistemi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
  • En az 15 GB kullanılabilir alana sahip olmalısınız.
  • RAM bakımından 8 GB yeterli olacaktır.

Tüm bunlar Epic Games 145 TL dağıtıyor kampanyasına ait olacak. Oyunları indirdikten ve oynadıktan sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Açıkladı İşte Detaylar (Tıkla İndir)

>> Epic Games 109 TL Değerindeki Oyunu Bedava Veriyor Tıkla İndir


CEVAP VER