Ethereum Balinaları Bu Kripto Para Birimini Tercih Ediyor

Bitcoin düşüş beklentisi

Ethereum balinaları bu kripto para birimini fazlasıyla seviyor. Özellikle yaşanan düşüşlerde sürekli olarak bu dijital varlıktan aldığını söyleyebiliriz.

Gelen son detaylara göre Ethereum balinaları büyük miktarda meme token yatırımı yapıyor. Bu yatırımların önemli bir bölümü belirli dijital varlıklar üzerinde toplandı. SHIB token için bu balinalar düzenli olarak alım yapmaya devam ediyor. Böylece balina düzeyindeki Ethereum adreslerinin en büyük birikiminin bu meme token olduğunu görüyoruz.

Yaşanan son düşüşler ile birlikte SHIB coin büyük bir yara aldı. Fiyatı yaklaşık olarak 0,000017 dolar seviyesine kadar gerileyen kripto para devi, yine de iyi tutundu. Rakibi olan Dogecoin ile kıyaslandığında daha iyi bir performans gösterdiğini söylemek mümkün.

Ethereum balinaları bu kripto varlığa yöneldi

Yaşanan yükseliş trendi SHIB için büyük bir umut oldu. Bireysel yatırımcıların ilgisi bu dijital varlığa yönelmeye başladı. Ortaya çıkan son detaylara göre son düşüş ile birlikte 3,4 trilyon adet SHIB alımı gerçekleşti. Böylece balinaların hangi kripto para birimini daha çok sevdiği ortaya çıktı.

Ethereum balinaları bu kripto

Ethereum balinalarının fazlaca sevdiği bir diğer dijital varlık ise FTX token oldu. Hızlı bir şekilde yükselişini sürdüren bu kripto para birimi meme tokenler ile yarışıyor. Ancak kendisi bir borsanın dijital varlığı olması nedeniyle son derece avantajlı.

Meme tokenler sona erecek mi?

Kripto para birimleri içerisinde önemli bir yere sahip olan meme tokenler önümüzdeki yıllarda sona erebilir. En azından bazı analistler bu yönde görüş bildiriyorlar. Kimileri eninde sonunda şaka coin olarak bilinen dijital varlıkların tarihin tozlu raflarına kalkacağını söylüyor. Ancak kimileri ise bunun tam tersi yönünde fikir belirtiyor.

Shiba Inu takımlarla ve şirketlerle işbirliği yapmaya çalışıyor. Böylece geleceğini sağlam bir yere oturtmaya gayret gösteriyor. Meme tokenlerin aslında varlık göstermek için büyük çaba harcadığını görüyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin ve Ethereum Kritik Seviyelerde: BNB ve XRP Direniyor

>> Ethereum Ayı Piyasası Sinyalleri Gösteriyor: Düşüş Devam Edecek Mi?