Eylül ayı itibariyle en iyi kameralı akıllı telefonlar: Bu liste can yakar!

1500 2000 TL telefonlar

Sizler için Eylül ayı itibariyle en iyi kameralı telefonları listeledik. İşte bu ayın en çok tercih edilen en iyi kameralı telefonları.

.

Akıllı telefonlar son zamanlarda vazgeçilmezimiz oldu. Özellikle çoğu kullanıcının bir telefonda aradığı en büyük özelliklerden biri, kamera. Son zamanlarda piyasaya sürülen telefonların, genellikle kamera odaklı olduğunu görmekteyiz. Bunun en temel sebebi ise, inşaların akıllı telefon alırken, ilk kamerasının nasıl olduğuna bakıyor olması. Anılarımızı ölümsüzleştirme konusunda vazgeçilmez ihtiyacımız olan telefonlardan, kamera odaklı modelleri sizler için listeledik. Eğer listemizdeki modellerden birin satın almayı düşünüyorsanız, bu modellerin yalnızca kamera özelliklerine bakmamanızı, tasarım, işlemci gibi diğer unsurları da göz önünde bulundurarak biz değerlendirme yapmanızı tavsiye ediyoruz. İşte Eylül ayı itibariyle en iyi kameraya sahip olan akıllı telefonlar.

Eylül ayı itibariyle en iyi kameralı akıllı telefonlar: Bu liste can yakar!

Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro

Listemize ilk olarak orta seviye olarak nitelendirebileceğimiz bir model ile başlayalım. Mi 10T Pro modeli, piyasadaki benzer özelliklere sahip modellere kıyasla daha uygun bir fiyatta karşımıza çıkıyor. Tabii ki orta seviyenin üst basamaklarına hitap eden bir model olduğu için 6.000 TL civarı bir ücretten karşımıza çıkıyor. Söz konusu model, 108 MP çözünürlüğünde f/1.69 diyafram açıklığına sahip bir ana kamera ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca video tarafına baktığımızda Xiaomi 10T Pro modelinin 4K kayıt yaptığını ve optik imaj sabitleyici özelliğinin olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Mi Note 10 Pro

En iyi kameralı telefonlar

Listemizin ikinci sırasında Xioami Mi Note 10 Pro modeli bulunuyor. Söz konusu model de tıpkı Mi 10T Pro modelinde olduğu gibi 108 MP çözünürlüğünde f/1.69 diyafram açıklığına sahip bir kamera ile geliyor. Video tarafında da aynı özelliklerin geçerli olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra

Fiyat seviyesini biraz daha yükselttiğimizde, Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S20 Ultra’yı görmekteyiz. Söz konusu cihaz, 108 MP, f/1.8 diyafram açıklığına sahip ana kamera ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca 4K video kaydı yapabildiğiniz de belirtelim.

Xiaomi Mi 11

Xiaomi mi 11

Xiaomi’nin 10.000 TL civarında satılan amiral gemisi modeli Mi 11, 108 MP çözünürlüğünde f/1.85 kamera ile karşımıza çıkıyor.

Redmi Note 10 Pro

En iyi kameralı telefonlar

Listemizin en uygun fiyatlı modeli ise Redmi tarafından geliyor. Söz konusu model, 108 MP çözünürlüğünde f/1.9 diyafram açıklığına sahip bir ana kamera ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu cihaz, ortalama olarak 4.200 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

İlgili Haberler

> iPhone 13 Özellikleri Belli Oldu, Detaylar Haberimizde


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here