Galaxy Quantum 2 Özellikleri Belli Oldu: Peki Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Galaxy Quantum 2 özellikleri

Birçok kullanıcının merakla beklediği Galaxy Quantum 2 özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ayrıca cihazın çalışır bir şekilde görüntüsü alındı. Hadi gelin konu ile ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

Samsung her geçen yıl yeni bir cihaz tanıtıyor. Böylece ürün çeşitliliği bakımından iyi bir noktada olduğunu gösteriyor. Şimdi ise firmanın yepyeni bir cihazı tanıtıldı. Bu cihazın ezberleri bozması bekleniyor. 23 Nisan tarihinde Güney Kore’de tanıtılacak bu model bazı bilinmezliklere sahip. Ancak genel olarak çoğu özelliği ortaya çıktı.

Güney Kore pazarlarında satışa sunulma tarihi yine muhtemelen Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek. Ancak bütün dünyaya ve Türkiye’ye satışı ise henüz tam olarak netleşmedi. Genellikle mayıs ayı içerisinde cihazın tüm dünyada satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Hadi gelin lafı daha fazla uzatmadan özelliklerine geçelim.

Galaxy Quantum 2 özellikleri büyük dikkat çekiyor

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Samsung yeni cihazı ile birlikte hem tasarım hem de donanım açısından bazı ilginç detaylar sunuyor.

Galaxy Quantum 2 özellikleri

  • Boyut ve Ağırlık: 161.9 x 73.8 x 8.1 mm ve 176 gram ağırlık.
  • Ekran: 6.7 inç büyüklüğünde Dinamik AMOLED.
  • WQHD+ çözünürlüklü 120 Hz yenileme hızı.
  • Infinity-O delikli bir ekran tasarımı.
  • Depolama: 6 GB RAM ve 128 GB depolama.
  • Batarya: 4500 mAh bataryaya ve 25W hızlı şarj.
  • Ana Kamera: 64 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.8 diyafram

Cihazın tüm bu özellikleri oldukça sağlam diyebiliriz. Ayrıca tasarım açısından günümüz akıllı telefonlarını yakalamayı başarıyor.

Yeni Galaxy Quantum modeli ne kadar olacak?

Bu cihaz ile ilgili en çok merak edilen detaylardan birisi de fiyatı ile ilgiliydi. Birçok kişi cihaz hakkında çeşitli fiyat detayları ortaya atıyor. Ancak modelinin fiyatını ancak satışa sunulduğu gün öğrenebiliriz. Genel olarak değerlendirildiğinde orta ve üst segment Samsung cihazları ile aynı olacağını söyleyebiliriz.

Peki sizin bu cihaz ile ilgili beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip2, Bu Tarihte Satışa Sunulabilir

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı