Galaxy S22 Kamera Özellikleri Bakın Hangi Cihazlarda Kullanılacak

Samsung Galaxy S22

Galaxy S22 kamera özellikleri oldukça iyi. Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte bu cihazın kamera özellikleri bazı akıllı telefon modellerine ulaşacak.

.

Dünyanın en gelişmiş akıllı telefon modellerinden bir tanesi olarak bilinen Galaxy S22 büyük bir hayran kitlesine sahip. Özellikle cihazın kamera özellikleri eksiksiz detaylara sahip. Bu akıllı telefona sahip değilseniz üzülmenize gerek yok. Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte bazı akıllı telefon modellerine aynı kamera özellikleri gelecek.

Konu ile ilgili ortaya çıkan son detaylara göre Samsung One UI 4.1 güncellemesi ile birlikte eski modellere yeni kamera özellikleri geliyor. Bu sayede kullanıcılar çok daha keyifli bir kamera deneyimi yaşayabilecek. Özellikle yazılım konusunda Samsung kameraları son derece başarılı.

Galaxy S22 kamera özellikleri birçok cihaza geliyor

Galaxy S22 modelinin gece portre modu özelliği Galaxy S21 serisi, Galaxy S20 serisi, Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Z Fold 3 gibi modellerin tamamına gelecek. Özellikle Galaxy S21 burada büyük bir önem taşıyor. Amiral gemisi cihazı olmasına rağmen yeni bir kamera yazılımına ihtiyacı vardı.

Galaxy S22 kamera özellikleri

Evcil hayvan algılama özelliği ve portrelere aydınlatma gibi özellikler yine aynı modellere gelecek. Böylece Samsung evcil hayvanları ile fotoğraf çeken kişilerin son derece kaliteli sonuçlar almasını sağlayacak. Fakat portrelerde henüz nasıl bir sonuç ortaya çıkacağı bilinmiyor.

Samsung kameraları yeni özellikler kazandı

Güney Koreli teknoloji devinin portre videoları için telefoto özelliği ve yönetmen görüşü yukarıda sıraladığımız modellere geliyor. Portre fotoğraflar ve videolar şimdilik soru işaretlerini korusa bile yine de diğer özellikler başarılı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Ayrıca geliştirilmiş Snapchat desteği ve Pro video modunda telefon desteği geliyor. Tüm bu özellikler sayesinde Samsung akıllı telefon modelleri eskisine göre çok daha başarılı bir kamera performansı sunacak. Şirketin yeni güncellemesi ile birlikte kısa bir süre içerisinde kameralara yeni yazılımlar yüklenecek. Konu ile ilgili detaylar geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S22 Serisi, Performans Sorunları ve Yanıltıcı Reklamlarla Gündemde

>> Redmi K50, Gelişmiş Kamera ve Dev Depolama Alanına Sahip Olacak!

. . . . .