Samsung Galaxy S23 Ultra Böyle Görünecek: iPhone 14’çüler Üzgün!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 ultra modelinin tasarım ayrıntıları sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, iPhone 14 serisine meydan okuyacak.

Samsung Galaxy S23 Ultra Böyle Görünecek: iPhone 14’çüler Üzgün!

Genel olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman, serinin önceki modeli Samsung Galaxy S22 Ultra modeline bir hayli benzeyen bir tasarım anlayışına sahip olduğunu görmekteyiz. Özellikle arka panelinde bulunan kamera kurulumunda iki model arasında bir hayli benzerlik olduğunu görüyoruz. Fakat 3 ana kameranın yanında bulunan sensörlerde biraz daha fark bulunuyor. S23 Ultra modelinin yardımcı sernsörlerinde herhangi bir çıkıntı bulunmazken, serinin önceki modelinde yardımcı lenslerin çıkıntılı olduğunu görmekteydik.

Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında sızdırılan ön panel tasarımına baktığımızda ise, yeni modelin 4 çerçevesinin de kavisli olduğunu görüyoruz. Tabii ki bu sızıntı henüz kesinleşmiş bir görsel değil fakat ortaya çıkan bilgileri değerlendirdiğimizde Samsung Galaxy S23 serisinin en güçlü modelinin dört tarafı da kavisli bir yapıya sahip olduğu görülüyor.

Genel olarak tasarım tarafında serinin önceki modeli ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat teknik tarafta Galaxy S23 ultra modelinin gelişmiş olacağını öngörüyoruz. 6.8 inçlik bir ekran ile gelecek modelin teknik tarafta Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı kesinleşti. Aynı zamanda kamera tarafında 200 MP çözünürlüğünde lens kullanacağına dair de sızıntılar mevcut. Önümüzdeki günlerde Galaxy S23 Ultra modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni sızıntılardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> En İyi Kurumsal Yedekleme Çözümleri Nasıl Seçilir? Seagate ve Tech Data etkinliğinden notlar!