Gizemli Samsung Modeli Yakında Piyasaya Sürülecek!

Samsung Galaxy S23

Gizemli Samsung modeli sızdırıldı. İşte yakında tanıtılması beklenen ve model numaralı ortaya çıkan cihazlar hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung, önümüzdeki hafta gerçekleştireceği Unpacked etkinliği ile 3 farlı modelini piyasaya sürecek. Bu modellerin Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modelleri olduğunu belirtelim. Uzun süredir hakkında sızıntılara şahit olduğumuz modeller, 1 Şubat tarihinde gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak. Söz konusu etkinlik ile birlikte Galaxy A serisine ait yeni modellerin tanıtılacağına dair de sızıntılar mevcuttu. Fakat henüz Galaxy A serisinin tanıtım tarihine ait net bir sızıntı gerçekleşmedi.

Çok sürece geçmeden yakında tanıtılması beklene Gizemli Samsung modelleri ortaya çıktı. Şu anlık yalnızca model numarasına sahip olsak da, önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıkabileceğini belirtelim. Bluetooth SIG sertifikasyon web sitesinde ortaya çıkan modellerin, isimleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat iddialar göre önümüzdeki günlerde piyasaysa sürülecek olan modelleri, Samsung’un ilk kez sevenlerine sunacağı K serisine ait olacak. Model numarasında K harfi olan modelin, net ismi önümüzdeki günlerde belli olacaktır. İşte gizemli Samsung modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Gizemli Samsung Modeli Yakında Piyasaya Sürülecek!

Gizemli Samsung modelleri Hindistan BIS ve Bluetooth SIG sertifikasını aldı. S23 serisinin lansman etkinliğinden birkaç hafta sonra piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. K748 model numarasına sahip yakında çıkacak bir akıllı telefon, Bluetooth SIG tarafından onaylandı.

Gizemli Samsung

Samsung, Galaxy S23 akıllı telefon serisini 1 Şubat 2023‘te resmi olarak piyasaya sürecek. Galaxy Book 3 serisi gibi diğer bazı ürünlerin de aynı etkinlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Resmi lansmana sadece birkaç gün kaldı. Her neyse, Samsung’un evinden çıkacak birkaç akıllı telefon Hindistan BIS ve Bluetooth SIG sertifikasını aldı. Bunlar muhtemelen markanın üzerinde çalıştığı bir sonraki akıllı telefonlar ve S23 serisinin lansman etkinliğinden birkaç hafta sonra piyasaya sürülebilir. K748 model numarasına sahip yakında çıkacak bir akıllı telefon, Bluetooth SIG tarafından onaylandı. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Oscar 2023 Adayları Belli Oldu!