Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (28 Haziran-5 Temmuz)

Akıllı Telefon Fiyatları

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftalık akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (28 Haziran-5 Temmuz)

Türkiye ihtimalli Huawei P50 4G ortaya çıktı: İşte tüm detaylar

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Huawei P50 4G olduğu düşünülen model, Çin’in 3C adı verilen sertifikasyon kuruluşunda ortaya çıktı. Bununla beraber yeni modelin bazı temel özellikleri de belli oldu. Yeni modelin 4G destekli olarak sunulacak olmasındaki en büyük avantajlar, hem 5G bağlantı desteği olmayan ülkemizde yeni modeli görmemizin ihtimali bir hayli yüksek, hem de 5G modemli bir çipe sahip olmadığı için daha uygun bir fiyatta karşımıza çıkacak.

ZTE Axon 30 modeli, 55W hızlı şarj desteği ile resmiyet kazandı

ZTE Axon 30

ZTE Axon 30 Ultra, 19 Nisan tarihinde tanıtılmıştı. Ekran altı kamera teknolojisini, selefinden daha iyi başaran yeni cihaz, kısa sürede birçok kullanıcıdan olumlu geri dönüşler aldı. Çok süre geçmeden seriye ait bir diğer model daha ortaya çıktı. ZTE’nin 3C sertifikasyon kuruluşunda ortaya çıkan ve ZTE Axon 20 modelinin halefi olduğu düşünülen yeni modelin, bazı temel özellikleri ortaya çıktı. Bu cihazın da, ekran altı kameraya sahip olacağı iddia ediliyor.

Vivo V21 5G piyasaya sürüldü

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Arka tarafını incelediğimizde, diğer Vivo modellerinde alışık olduğumuz bir kamera kurulumu bizleri karşılıyo­r. Bunun dışında arka kameralardan bir tanesinin 64 MP çözünürlük ile sunulacağı biliniyo­r. Diğer arka kameralar hakkında henüz açıklanan bir bilgi bulunmuyo­r. Fakat ön kamerasının ise 44 MP çözünürlüğünde olacağı da ortaya çıkan bilgiler arasınd­a. Aynı zamanda ön ve arka kamera da optik imaj sabitleyici özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkaca­k.

Haftalık akıllı telefon haberleri, geçtiğimiz haftadan daha yoğundu. Önümüzdeki haftalarda sektörde karşımıza çıkan haberlerden haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> İşte Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (14 Haziran-21 Haziran)

. . . . .