Ünlü Analist Bitcoin Fiyatı Hakkında Herkesi Çok Şaşırtacak Açıklamalar Yaptı

Ethereum yukarı doğru

Birçok kişinin yakından tanıdığı ünlü analist Bitcoin fiyatı ile ilgili önemli açıklamalara yer verdi. Ona göre kripto para devi bu fiyatlara gelecek. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Kripto para dünyası hiç olmadığı kadar hareketli günler yaşıyor. Özellikle bu aralar hareketler çok daha sertleşti. Gelen son detaylara göre analistler Bitcoin gibi kripto paraların en az yüzde 520 seviyelerine geleceğini öngörüyor. Birçok kişinin tanıdığı Bitcoin balinası Kaleo tarafından yapılan açıklamalara göre mevcut piyasa dengesi değerlendirildiğinde fiyat 215 bin dolara kadar yükselecek.

Bitcoin yaşanan son gelişmeler nedeniyle ağır bir düşüş trendine girmişti. Hatırlayacağınız üzere Çin kripto para madencilerinin artık ülkede iş yapamayacağını söylemişti. Böylece kripto para madenciliği sektörünün yüzde 60 gibi bir bölümünü domine eden Çin, Bitcoin fiyatını aşağıya çekti.

Ünlü analist Bitcoin fiyatı için fazlasıyla umutlu

Dünyanın en büyük kripto parası olarak bilinen Bitcoin aşırı yükselişe geçerse en az yüzde 520 artış beklediğini söyleyen ünlü yatırımcı, ilk 4 ayda bunun gerçekleşeceğini söylüyor. Peki balina gerçekten de bu tahminlerinde haklı mı? İşin aslına bakacak olursak Bitcoin şu anda çok dengesiz bir grafik çiziyor.

ünlü analist Bitcoin fiyatı

Temmuz ayına girmemiz ile birlikte fiyatlarda bir miktar yükseliş oldu. Fakat şu anda 30 bin ila 40 bin dolar seviyelerinde gidip geliyor. Yatay bir şekilde hareketlerine devam eden BTC, henüz istenen seviyelerde değil. Bu nedenle birçok kripto para yatırımcısı büyük tereddüt içerisinde kaldı. Bazıları onun gelişen teknoloji ile birlikte en az 200 bin dolar seviyelerini bile görebileceğini söylüyor.

Bitcoin teknoloji endüstrisini besleyecek

Blockchain teknolojisine dayalı olan Bitcoin aslında dünyanın en önemli sistemlerinden birine sahip. Şifreleme ve kişiselleştirme gibi konularda Bitcoin devasa bir destek sunuyor. Blockchain teknolojisi sayesinde bu kripto para devi hiç beklenmeyen seviyede yerlere gelebilir.

Birçok kişi işte tam da bu nedenle yatırım yapıyor. Peki sizce Bitcoin hangi fiyatları görecek?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Ekran Kartı Sahipleri Düşük Fiyata Kartlarını Elden Çıkarıyor

>> FED Kripto Paralar Konusunda Önemli Açıklamalar Yaptı: Bazı Altcoinleri Destekliyor