Hızlı ve Öfkeli 11, Serinin Son Filmi Olabilir: İşte Tüm Detaylar! (Video)

Hızlı ve Öfkeli 11, Serinin Son Filmi Olabilir: İşte Tüm Detaylar! (Video)

Google News Abone Ol

Dünyanın en çok izlenilen serilerinden Hızlı ve Öfkeli 11, serinin son filmi olabilir. Hollywood kaynaklı bazı detaylar serinin hayranlarını üzebilir. İşte konuyla alakalı merak ettiğiniz herşey.

Hızlı ve Öfkeli serisinin vazgeçilmez oyuncuları olan Van Diesel, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Dwayne Johson, Jason Statham yakında sinemaya veda edebilir. Elbette tamamen veda etmiyorlar. Gelen son bilgilere göre 11. film, son olacak. 2021 yılında 9. film ile gelmesi beklenen bu seri, ciddi bir hayran kitlesine sahip. Zaten 11. filme kadar gelebilecek olmaları bundan kaynaklanıyor.

Hızlı ve Öfkeli 11 nasıl bir hikayeyle gelecek?

Justin Lin tarafından yönetilen “Hızlı ve Öfkeli” filmleri, sadece fragman için bile ciddi izleyici kitlesi yakalayabiliyor. Filmin fragmanı bile 500 milyon kez izlendi. Bu bile aslında ne kadar sağlam bir izleyici sayısının olduğunu gösteriyor. “Hızlı ve Öfkeli 9” filminde, geçmişte yaptığı hatalarla karşı karşıya kalan Toretto ön planda olacak.

Hızlı ve Öfkeli 11

Filmde ağırlık verilecek diğer karakterler ise; siber suçlu Cipher ve onun kardeşi Jakob olacak. Bu üçlü hepimizi uzun bir film izlemeye ikna edebilir. 28 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecek filmin oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler de olacak. Hızlı ve Öfkeli 11 filmi ise diğerlerinden tamamen farklı olacak. Bu filmin aynı zamanda 10. film ile de bağlantılı olması bekleniyor.

Serinin 9. filminden hemen sonra 10. ve 11. filmleri vizyona girecek. Senaryo daha şimdiden yavaş yavaş sızmaya başladı. Bu iki filmde konuların birbirinin devamı şeklinde olması bekleniyor. Hızlı ve öfkeli 11 ile birlikte serinin bitecek olması, sosyal medyada büyük etki yarattı. “Polis Akademisi” serisi gibi filmler dışında bugüne kadar çok az sinema filmi 11’e kadar gelebildi. Bunlardan birisi de Hızlı ve Öfkeli oldu.

Genel olarak değerlendirildiğinde; serinin 9, 10 ve 11. bölümlerinin son derece dikkat çekici olabileceği söylenebilir. Bu üç filmde de karşımıza yeni oyuncular çıkabilir. Özellikle de serinin eski filmlerinde yer alan karakterler karşımıza çıkabilir. Sizce bu seri 11. film ile bitmeli mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Metin Akpınar İyi ki Yapmışım Belgeseli Nasıl İzlenir?

>> Cem Yılmaz Erşan Kuneri Dizisi Bakın Nerede Yayınlanacak: Kararını Verdi!


CEVAP VER