Honor 70 Beklenenden Erken Gelecek: İşte Teaser Görüntüleri!

Honor 70

Henüz Honor 60 yeni tanıtılmışken Honor 70 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Honor’un her bütçeden akıllı telefonları ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Fakat genel olarak söz konusu markanın ilki gören modellerine baktığımızda, genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden performans odaklı modeller olduğunu görüyoruz. Özellikle Huawei ile bağlantılarını kopardıktan sonra muhteşem bir ivme yakalayan Honor’un, Honor 60 serisi ile bu ivmesine güç kattığını söyleyebiliriz. Henüz aylar önce tanıtılan Honor 60 serisinin halefi yolda. Honor tarafından ilk görselleri paylaşışsan model, kullanıcıları heyecanlandırdı. İşte performans odaklı Honor 70 serisi ile sunulacak olan 3 model hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Honor 70 Beklenenden Erken Gelecek: İşte Teaser Görüntüleri!

Geçtiğimiz yılın son günlerinde tanıtılan Honor 60 serisinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ortalama 400-500 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan serinin, uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefonlar arasında kendini kanıtladığını da belirtelim. Henüz tanıtımının üstünden 4-5 ay geçmesine rağmen, serinin halefi hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Ayrıca bu seri ile beraber, Hon­or 70 , 70 Pro ve 70 Pro+ olmak üzere 3 farklı modelin tanıtılacağını da belirtelim.

Honor 70

Honor 70 model, Snapdragon 7 Gen 1 ile gelecek. Ayrıca 120 Hz tazeleme oranı ile gelen bir panele sahip olduğunu da belirtelim. Kamera tarafında ise 108 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kameralar karşımıza çıkıyor. Pile baktığımızda ise, 66W hızlı şarj desteğine sahip 4800 mAh batarya bulunuyor.

Seirnin Pro modeli ise MediaTek Dimensity 8100 ile gelecek. Ayrıca serinin vanilla modeline kıyasla 50 MP ana kamera + 50 MP süper geniş açılı kamera + 8 MP telefoto kamera farkları bulunuyor. Batarya ve şarj hızı tarafında Honor 70 ile aynı özellikler sunulacka.

Serinin ne güçlüsü olarak tabir edebileceğimiz Honor 70 Pro+ ise, Dimensity 9000 ile geliyor. Honor 70 Pro ile aynı BOE OLED 10bit LTPO ekrana sahip olan model, ekran çözünürlüğü tarafında 2800×1300 çözünürlük sunuyor. Kamera bölümünde ise 50 MP ana kamera + 50 MP geniş açılı kamera + 12 MP telefoto kamerası olacak. Akıllı telefon, 100W hızlı şarj desteğine sahip 4600mAh pile sahip olacak.

İlgili Haberler

>> Depresyona Sosyal Medya Çözümü: Bilim İnsanları Depresyon İçin Bunu Öneriyor

>> Kripto Paralarda Yükseliş Ne Zaman Gelecek? Analistler Açıkladı