Apple AirPods Pro 2 Pro Ne Zaman Tanıtılacak Belli Oldu: İşte Detaylar!

AirPods Pro

Apple’ın bir hayli ilgi gören TWS kulaklarına bir yenisi daha ekleniyor. İddialara göre AirPods Pro 2 bu yıl piyasaya sürülebilir. İşte ülkemizde de satışa sunulacak, yeni tasarım ve yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan yeni kulaklık hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz günlerde AirPods Pro 2 modelinin Apple tarafından piyasaya sürüleceğine dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Fakat söz konusu kulaklık hakkında hiçbir şey bilinmiyordu. Tanıtılacağı tarihe ilişkin bile herhangi bir sızıntı bulunmuyordu. Apple’ın sevilen AirPods serisinin Pro 2 modeli yakında kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Apple, AirPods Pro tarafında 2019 yılından bu yana güncelleme yapmıyor. Son gelen söylenti bilgiler, 2022 yılında gelmesi beklenen AirPods Pro modelinin hem tasarım hem de teknik detaylar tarafında ciddi dokunuşlarla gelebileceğini ifade ediyor.

Mevcut AirPods Pro’da kulaklara göre optimize etme ve aktif gürültü engelleme gibi işe yarar özellikler bulunmakta. Yeni gelen raporlar, sıradaki modelin de tasarım olarak daha zarif hatlarda olacağını söylüyor. Bunun Apple’ın Samsung, Huawei ve Sony gibi firmaların hazırladığı kulaklıklarla rekabet edebilmesi için önemli olduğu belirtiliyor. Bununla beraber yeni modelin geleceği tarihe ilişkin de söylentiler mevcut.

Apple AirPods Pro 2, 2022’nin İkinci Yarısında Piyasaya Sürülecek!

AirPods Pro 2

İddialara göre AirPods P­ro 2 modeli, kablosuz şarj kutusu özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıca şarj kutusunu bulabilmek için ise küçük bir hoparlöre sahip olacak. Bununla beraber, söz konusu model, serinin önceki modelinde olduğu gibi aktif gürültü engelleyici özelliğine de sahip olacak. Tanıtım tarihine baktığımızda ise çoğu analistler 2022 yılının ikinci yarısını işaret ediyor.

Tabii ki AirPods Pro 2 modelinin tanıtım tarihine ilişkin sızıntıların henüz gerçeği yansıtmadığını belirtelim. Fakat, genellikle iPhone modellerinin Eylül ayında tanıtıldığını biliyoruz. Bu yüzden bu yıl Eylül ayında gerçekleşecek olan lansmanda AirPods Pro 2 modelinin tanıtılması da muhtemel. Bazı kaynaklar ise sürpriz bir şekilde daha erken tanıtılabileceğini de işaret ediyor. Önümüzdeki haftalarda yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Volkswagen’in Tosbağa Minibüsü Elektrikli Microbus Olarak Geri Dönüyor!